Wpis z mikrobloga

AB Inter Rao Lietuva – klasyczne wsparcie na zakręcie śmierci!

Analiza fundamentalna

Tej spółki nie trzeba chyba przedstawiać nikomu. AB INTER RAO Lietuva (INTERAOLT) jest wiodącym graczem. Strona internetowa spółki dba o prywatność i jest zgodna z najnowszymi przepisami dotyczącymi technologii cookies. Cookies to technologia wykorzystywana w komputerach osobistych, ale również w smartfonach i innych urządzeniach przenośnych, co sytuuje firmę w niezwykle atrakcyjnym placementcie IT. Zaspokojenie potrzeb tak szerokiego targetu nie jest łatwe, niemniej spółka niejednokrotnie już udowodniła, że dla inwestorów liczą się tylko regularnie wypłacane dywidendy, a cała reszta jest bez znaczenia. Dodatkowym atutem INTERAOLT jest możliwość zamówienia biuletynu na stronie https://interrao.lt/pl/aktualnosci/

Analiza techniczna

Jak widać na wykresie, wolumen od dawna nie mógł przebić się przez sufit (volume ceiling). Zwiększenie wolumenu w ostatnim czasie i osunięcie się kursu, zgodnie z prawą osunięć kursowych, pozwala wyznaczyć krzywą między punktami p1 i p2 magnesu ziemi (earth magnet). Przez uzyskany w ten sposób punkt zakrętu śmierci (bend of death), równolegle do ziemi rysuje się wsparcie w okolicach 12 złotych. Wskaźnik ten, uwzględniając tolerancję +/-5% jest absolutnie pewny - nie ma na dziś możliwości, aby cena akcji była spadła poniżej 11,4 PLN (tzw. zamrożenie energii inwestycyjnej).

Podsumowanie

Lider. Gracz. To duże słowa. Segment IT jest wymagający, co może budzić pewne obawy. Jednak wykresy są jednoznaczne, a energia jest nam potrzebna na co dzień - tak do pracy jak i do zabawy. Dlatego rekomendacja w tym przypadku może być tylko jedna.

Rekomendacja: ENERGETYZUJ

--

O autorze: jestem wieloletnim inwestorem z ogromnym stażem. Swoją przygodę zacząłem od małych spółek notowanych na NewConnect, inwestując kieszonkowe i pieniądze, które zarobiłem na zbieraniu puszek aluminiowych z dźwignią 500:1. Dzięki dywidendom systematycznie powiększałem swój kapitał, który reinwestowałem w akcje takich gigantów jak Enron, Washington Mutual czy WorldCom. Obecnie jestem znanym i szanowanym autorytetem na Wykopie, a moje porady są cytowane w największych branżowych mediach, takich jak "Ulotka reklamowa Provident" czy "Inspiracje tygodniowe".

#gielda #inwestycje #zarabianie #czywartoterazwchodzicw #interaolt
CzerwonyjakWIG20 - AB Inter Rao Lietuva – klasyczne wsparcie na zakręcie śmierci!

...

źródło: comment_166404023615Hr2W2GpaMOfCkgoAftVZ.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xianth2: ogólnie mówiąc, spółka jest już w piachu, z 24 pracowników zostało 6, rzadko kiedy płaci litewski odpowiednik zusu. Nawet jakby zdjęli ich z szubienicy, pewnie chcieliby dokończyć upadłość.
Szkoda, bo fajna spółka była.
  • Odpowiedz
@Czerwony_jak_WIG20: rozdrapujesz rany :-( tyle analiz piękna dywersyfikacja zakup przed wojna putlera i wszystko jak krew w piach ( ͡° ʖ̯ ͡°) dzisiaj to by było powyżej 30pln i z taką dywidenda piękna perełka...j----e ruskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz