Wpis z mikrobloga

@PerkoS: To prawda, obejrzałem te 6 odcinków i nic ciekawego się nie wydarzyło, choć ta scena końcowa w 6 daje jeszcze nadzieję, na ciekawy rozwój. A Ms.Marvel był jakiś taki.... hmmm... za bardzo dziecinny, z postaciami które bardziej irytują, aniżeli ciekawią : <
  • Odpowiedz
@Al-3_x: tak poważnie to ten serial jest tak słaby ze ja #!$%@?. Jak się to ogląda to mam wrażenie że jest to typowy głupi serialik z krótkimi bardzo płytkimi historiami na poziomie tanich bajek z Disneyxd wygląda to mega słabo, nie wierzę że marvel taka kichę #!$%@?ł
  • Odpowiedz
@Al-3_x: Bycie incelem to po prostu nieruchanie nie z własnej winy w sposób konwencjonalny. Lewactwo zrobiło z tego kolejną inwektywę, którą stosują w stosunku nawet do tych, co ruchali. Po prostu wystarczy, że ktoś nie zgadza się z ich światopoglądem i już jest incelem.

Tutaj na wykopie to widać, gdzie nawet ludzie ruchający i mający dziecko są tak nazywani. Przykładowo Krzysio Bosak, za którym za bardzo nie przepadam został nazwany
  • Odpowiedz
@Al-3_x: co to do #!$%@? za hasło reklamowe? Naśmiewanie się z innych osób oraz ich piętnowanie to standardy dzisiejszego kina? Szufladkowanie stało się metodą na walkę z krytyką? Doszczętnie ten świat #!$%@?ło. Już dawno coś tak bardzo mnie nie zniechęciło do jakiejś firmy, jak ten wysryw czegoś, co za gówniaka było dla mnie symbolem kina.
  • Odpowiedz
@Eredin: Ale po co tworzyć nową postać. She Hulk nie powstała na potrzeby serialu tylko wzięli ją z komiksów, gdzie wypada dobrze i jest ogólnie lubiana. Tutaj zawodzi sama fabuła serialu i nawet, jakby wrzucili tu inną postać, to nic, by nie dało xD
  • Odpowiedz
@Al-3_x: swoją drogą to jest tak obrzydliwe, że nawet nie wiem jak to opisać. Przetłumaczę:

Przykro nam, nieszczęśliwi mężczyźni, którzy nie doświadczacie w życiu miłości i bliskości drugiej osoby, nazwiemy was w pogardliwy sposób i powiemy, że nie każda treść jest dla was!

Podpisano: Marvel i Disney


Sorry Marvel i Disney, w swoim progresywizmie zabrnęliście zbyt daleko, wprowadzacie systemową dyskryminację i przyjdzie taki dzień, w którym zostaniecie z tego rozliczeni.
  • Odpowiedz