Wpis z mikrobloga

@Al-3_x: Na tym dzisiaj się w całości opiera kampanie reklamowe. Jak robili tego nowego LOTRa to pokazywali tylko czarne elfy i hobbitów i tworzyli sztuczną gównoburzę. A wtedy nikt nie zwracał uwagi na gównianą jakość scenariusza i produkcji.
  • Odpowiedz
@Al-3_x: Nie, bardzo dobrze, że uderzają w tą stronę. Jedna i strona jest taka sama i używa tak samo słabych argumentów. Wszyscy są przekonani, ze mają racje i dlatego lepiej nie będzie.

Według mnie np. przy premierze Horizon Forbidden West pięknie "incele" pokazały, że faktycznie zawsze starają się przyczepić do wszystkiego co się da. Główna bohaterka miała odrobinkę krągłości i jakieś tam włoski na twarzy. No w sumie czego innego
  • Odpowiedz
@Murasame: Nie mówię, że nie. Sam krytykowałem postawę względem nowych władcy pierścieni, gdzie ludzie krytykowali serial, bo występują tam czarne postacie. Nie zmienia to jednak faktu, że wyzywanie ogółu krytyków od inceli jest poniżej pasa.
  • Odpowiedz
@Al-3_x: Dziesiątki filmów (na szybko Sarah Connor, Ripley, Furiosa czy z animacji Mulan, Chihiro) z silnymi kobiecymi rolami, które mogą inspirować kobiety w sposób jaki chcieliby twórcy tego gniota chcieliby żeby ich dzieło to robiło.
  • Odpowiedz
  • 1
@ProtossTassadar przy Ms. Marvel jeszcze tłumaczyłem to sobie, że nie jestem targetem i to serial dla nastolatków i to raczej młodszych. Historia jako tako się toczyła.
Tutaj z 6 odcinków jedynie w pierwszym cokolwiek się wydarzyło. Reszta to jak ostatni sezon gry o tron - mają 10 punktów do odbębnienia i nie mają pojęcia jak między nimi przejść.
Można dyskutować o jakości sitcomów - Friends, HIMYM, Big Bang Theory, wszystkie mają
  • Odpowiedz
Ci sami gracze, którzy przedtem narzekali, że laski w grach noszą bikini i że to jest nierealistyczne


@Murasame: No nie, o to srają się feministki, które najczęściej w takie gry w ogóle nie grają.

to nie jest kiepski serial, mój specjalny, prawicowy płateczku śniegu xD


@SmakoszKotow: i dlatego ma drugą najniższą oglądalność z całego uniwersum xD ech, jak ja kocham te Wasze lewacki fikołki, czarne nazwiecie białym byle
  • Odpowiedz
Pierścienie Władzy są świetnym przykładem czemu "incele" są tępkami (nie używam ogólnie tego określenia, ale w tym przypadku już to pociągne dalej). Ten serial jest zły pod tak wieloma względami, że aż głowa boli. Tam można masę błędów zarzucić twórcom. A co pokazali "incele"? Memy z czarnymi xD Czym tylko dali argument za serialem, że produkcja w sumie jest dobra ale czarni przeszkadzają.


@Murasame: Incele to inna grupa niż rasiści.
  • Odpowiedz