Wpis z mikrobloga

Związałam się z niebieskim paskiem z którym… znałam się od 10 lat. Po studiach wyjechał z Polski, mieliśmy ciagle kontakt, związki po drodze itd. Ale ciagle się przyjaźniliśmy, graliśmy razem online i co? Wrócił do Polski, spotkaliśmy się pierwszy raz na żywo od lat i… natychmiast coś kliklo. Jestem najszczęśliwszym różowym paskiem na świecie. W życiu bym nie pomyślała… Nie dość, ze przyjaciel to i miłość. Czego chcieć więcej? #szczescie
  • 18
związki po drodze itd. Ale ciagle się przyjaźniliśmy, graliśmy razem online i co?


@marilyn92: Czytaj: nie wychodziłam z głębokiej relacji z pewnym typem, jakimś cudem inne związki nie wypaliły.
@suqmadiq2ama: musieliśmy dorosnąć obydwoje, a jego pieniędzy nie chce. Mam swoje, pewnie trzy razy tyle co ty skoro tak się zesrales ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze ten tekst „na zachodzie” xD widać mentalność biedaka umysłowego
@wojo16: chyba możesz jeszcze raz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zakończeń jest kilka. Ja miałam ze 3 podejścia do wiedźmina. Pirat - gdy wyszedł, ale gra się zesrala podczas misji z Baronem i Poroncem, przepadły savey i olałam. Potem na ps4, ale doszłam do momentu poronca i sprzedałam konsole - wraz z gra. A teraz, kupiłam na xboxa sieries x i może tym razem się uda ( ͡