Wpis z mikrobloga

@CichySzelestOka: Nie wiem czemu to jest jakiś zarzut. Czemu specjaliści IT posługują się angielskimi zwrotami i terminami jak rozmawiają przykładowo o kodowaniu? Z tego samego powodu. W tym języku się uczyli, w tym języku jest cała wiedza, w tym języku się ciągle czyta i potem tak wychodzi, że bardziej naturalnie i szybciej jest coś określić czy powiedzieć po angielsku.
  • Odpowiedz
Nie rozumiem. Czy w sztabie generalnym nie wiedzą, że Bartosiak to mitoman i showmen?


@acherus: Oni wiedzą, że cytują go na zachodzie. Jest światowej klasy specjalistą oraz że jego książki przejdą do historii jako człowieka, który przewidział co się stanie. A wojczal, i cała reszta halastry to hobbyści bez honoru z małymi siusiakami.
  • Odpowiedz
Dla wszystki psychofanow bartosiaka tłumacze, popierając innych przedmówców, że Oni nie rozmawiali o niczym konkretnym i był tam nawet moment w, którym general użył określenia "że elegancko się ze sobą nie zgadzają w wielu kwestach" albo "zazwyczaj, elegancko mówiąc się ze sobą nie zgadzamy" to raz. Dwa Bart robi sobie reklamę jak na hochsztaplera przystało, że "patrzcie miałem rację, przecież rozmawiam z generałem". Trzy, nie można mu odmówić, że zaczął w Polsce
  • Odpowiedz
@Fobiczek: Lepszy niż Bartosiak który w ogóle nie potrafił przewidzieć, ze Rosja napadnie na Ukrainę> Twierdził, że napadnie na Polskę aby dać zachodowi sygnał, że chce rozmawiać oo partnerstwie strategicznym. No i chciał zredukować liczbę czołgów do 200 zaorać przemysł zbrojeniowy, zrezygnować z obrony powietrznej, a Rusków wpuścić głęboko na teren Polski i zwalczać lekką piechotą pod nazwą ANW.
  • Odpowiedz