Wpis z mikrobloga

jezu jak mnie to wszystko irytuje - próbuje nauczyć się tego #!$%@? programowania już od 4 miesięcy najprostrza rzecz zajmuje mi tyle czasu że to jest niepojęte

odpalam najprostrzy tutorial dla debili a oni od razu #!$%@?ą o jakiś operatorach, funkcjach anonimowych, że coś jest elementem, że coś jest argumentem bez ŻADNEGO omówienie co te mądre słowa w ogóle znaczą. Przykład? "Operator new tworzy nowe wystąpienie typu" no #!$%@? co to niby oznacza? co to jest ten "typ" co to jest to "wystąpienie"?

Serio po godzinie słuchania jakiś nowych słów które mam niby już znać ale z drugiej strony ich nie znam bo sie DOPIERO UCZE czuje się jakbym przeszedł udar. Też tak mieliście czy może to ja jestem #!$%@? i powinienem się uczyć jakiejś socjoligii czy innego wosu

#naukaprogramowania #programowanie #javascript #csharp #programista15iq
iluvmypickle - jezu jak mnie to wszystko irytuje - próbuje nauczyć się tego #!$%@? pr...

źródło: comment_1664011921OHGSLydLIQucMtWbyArI7f.jpg

Pobierz
  • 85
@iluvmypickle: wszystko przychodzi z czasem i praktyką, ja zaczynałem od C++ 12 lat temu i na wakacjach w LO ćwiczyłem pisanie prostych algorytmów na https://pl.spoj.com/ , programowanie obiektowe liznąłem i zrozumiałem dopiero jakieś dwa lata później. Spróbuj może więcej zadań pisać, a jak się zatniesz to wiedzy szukać. Różne osoby mają różne tryby uczenia, może od innej strony spróbuj do tego podejść.
@iluvmypickle: może trochę źle do tego podchodzisz, weź sobie jedną książkę z podstaw c-hasztag i przez nią przejdź posiłkując się dokumentacją. Podobno c-hasztag ma niezłą dokumentację.

Poza tym nie obwiniaj się za to, że nie rozumiesz, to są trudne rzeczy i Twój mózg musi dostosować okablowanie do sposobu myślenia, którego jeszcze nie poznał.

Głowa do góry - prostytutki i narkotyki, które kupisz sobie za pensję programisty osłodzą Twoje trudy ( ͡
@iluvmypickle: ja tak nie miałem, bo zaczynałem od turbo pascala i generalnie polecam. TP to prosty język którego raczej do niczego praktycznego nie wykorzystasz, ale jest świetny do nauki podstaw. Skoro nie rozumiesz co to typy zmiennych czy operatory logiczne, to znaczy że brakuje ci podstaw, a tutoriale za ktore sie bierzesz nie są dostosowane do twojego poziomu. Pomysl jakie to byloby wkuriwajace, dla tych co chca sie np. douczyc nowego
@Bpnn: znaczy ja co nieco portrafie - umiem zrobić prostą stronę w html, react, napisać jakąś aplikacje konsolową w c# typu kalkulator albo prosty skrypt do gry w unity no ale to jest nic w porównaniu do tego czego będą ode mnie wymagali w pracy. Im dalej w las tym coraz bardziej złożone definicje, które ciężko jest w ogóle zrozumieć a co dopiero wykorzystać podczas kodowania
@grap32: bo pomimo tego że nauka jest ciężka to nawet lubie to robić. też warunki nie są złe i jest możliwość pracy zdalnej gdzie jak ktoś mieszka na zadupiu to chyba jest wtedy jedyna opcja na dobrą prace. W dodatku to nie jest praca typu spawacz czy budowlaniec że po 10 latach będę miał jakąś pylice, raka, ołowice czy jakąś inną straszną chorobę przez którą umrę przed 30