Wpis z mikrobloga

jezu jak mnie to wszystko irytuje - próbuje nauczyć się tego #!$%@? programowania już od 4 miesięcy najprostrza rzecz zajmuje mi tyle czasu że to jest niepojęte

odpalam najprostrzy tutorial dla debili a oni od razu #!$%@?ą o jakiś operatorach, funkcjach anonimowych, że coś jest elementem, że coś jest argumentem bez ŻADNEGO omówienie co te mądre słowa w ogóle znaczą. Przykład? "Operator new tworzy nowe wystąpienie typu" no #!$%@? co to niby oznacza? co to jest ten "typ" co to jest to "wystąpienie"?

Serio po godzinie słuchania jakiś nowych słów które mam niby już znać ale z drugiej strony ich nie znam bo sie DOPIERO UCZE czuje się jakbym przeszedł udar. Też tak mieliście czy może to ja jestem #!$%@? i powinienem się uczyć jakiejś socjoligii czy innego wosu

#naukaprogramowania #programowanie #javascript #csharp #programista15iq
iluvmypickle - jezu jak mnie to wszystko irytuje - próbuje nauczyć się tego #!$%@? pr...

źródło: comment_1664011921OHGSLydLIQucMtWbyArI7f.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@iluvmypickle: same here, niby od roku siedzę w pytongu ale więcej siedzę w dokumentacji, której ni bambusa nie potrafię złożyć w całość samemu niż realnie coś klepać. Nie wiem czy to wiek, czy coś ale łatwiej mi się obraca informacjami/danymi/parametrami z infrastruktury i wydaje mi się do teraz, że to perfidnie łatwy jak dla mnie a do tego przyjemny temat.
Ale to może też dla tego, że w techu nauczycielka mi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@iluvmypickle: JS i C# na początek? Grubo. Zacznij lepiej od C i Pythona. C da ci podstawy podstaw, a Python spójność i elastyczność.
  • Odpowiedz
@iluvmypickle: Ja zacząłem od tworzenia instalatorów w języku skryptowym NSIS, i też CSS i Javascript do stron internetowych choć w życiu nic nie opublikowałem, tylko same takie gadżety z tutoriali.

Szukałem rozwiązań jak przygotować strony gdzie użytkownik klika Dalej, Dalej, Akceptuj, itd. Następnie gdzieś te pliki są kopiowane-wklejane, usuwane, zmieniane wartości w XML czy INI. itd.

I teraz mam jakiś cel kolejny. Chcę tworzyć proste programy okienkowe ..
Mam wolne
rukh - @iluvmypickle: Ja zacząłem od tworzenia instalatorów w języku skryptowym NSIS,...

źródło: comment_1665437637Qi2MlFMFhQT6cunxLHVdN7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@pragma_once: od czasu kiedy pisałem ten wpis dużo się zmieniło: skończyłrm kurs JS, zrobiłem 2 jak na moje standardy rozbudowane aplikacje w .NET i projektuje trzecią. Nauczylem się operowania na bazach danych i aktualnie uczę się pythona na maturę z infy + będę być może używał go do robienia projektów w rasberry PI.

Dzisiaj szukałbym już to szukał bym czegoś ukierunkowanego stricte w frameworki, wzorce projektowe czy języki które już w
  • Odpowiedz