Wpis z mikrobloga

Ruscy podczas transportu na potrzeby mobilizacji, to mają jakiś odgórny nakaz chlania? widzę już chyba z 8 Tiktoka, na którym zadowoleni drą #!$%@? te orkowe mordy, bardziej to wygląda jakby jechali na imprezę a nie na własny pogrzeb, wszyscy zadowoleni, usmiechnieci. Ciekawe jak alkohol puści, rączki się zaczną trząść, wodopoju w pobliżu niet, a wróg dalej będzie napierał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wojna #ukraina #rosja
JohnnyPomielony - Ruscy podczas transportu na potrzeby mobilizacji, to mają jakiś odg...
  • 56
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JohnnyPomielony: przecież zawodowi żołnierze to profesjonaliści, którzy do tego zwykle dobrowolnie stają do walki. Oni są w wojsku uczeni zarządzania stresem i posłuszeństwa wobec rozkazów.
Nie wymagaj tego samego od gości którzy się 2 dni temu dowiedzieli, że jadą walczyć na Ukrainę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BennyLava: z tego co słyszałem to Ukraińcy mocno pilnują żołnierzy żeby nie pili i podają im tabletki na wyzerowanie potencji, mają się skupić na walce
  • Odpowiedz
@Kreation: Dokładnie, Ukraińcy mocno pilnują żeby Ci nie chlali i nie chleją, mocno tego przestrzegają zwlaszcza w Azovie, ale wykopowi "eksperci" będą mi wmawiać ze na pewno chleją bo ruscy tez chleją xDD niezły argument, prawdziwy chlopski rozum. Kiedyś podsumował to na telegramie wąsacz z Białorusi, który powiedział że oni co jakieś 2 miesiące mogą pojechać na kilka dni do Lwowa czy tam gdzieś odstresować się, pobawić, a potem znowu wracają
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JohnnyPomielony: nie mamy też wiarygodnych informacji na ile Rosjanie piją na wojnie, może tylko wybrane oddziały które dorwały się do barku w domach. Generalnie to irytuje mnie, że wykop tak ocenia,a tak naprawdę nie wiemy nic. Niby nie mają już nowego sprzętu, a później Ukraina zdobywa sprzęt walki elektronicznej i nowoczesne jak na Rosję czołgi.
  • Odpowiedz