Wpis z mikrobloga

Ja zaczynałem 2-3 lata temu leczenie z poziomu 4,7 (wiec bez jakiejś tragedii) i zaszliśmy do 2,5
Wcześniej byłem bardziej nerwowy, wachania nastroju, teraz trochę lepiej
Ostatnio wybiło mi znów na 3,5 więc zwiększyliśmy dawkę
Lekarz mówi żebyśmy zeszli do około 1,5 żebym miał porównanie na jakim poziomie lepiej się czuje.
Ogólnie to pewnie tez nie zobaczę żadnej różnicy ()
@fuechsinn: @card_man:
@Person96 a widzisz jakieś efekty bardziej fizyczne jeśli chodzi o skórę, włosy, paznokcie, miałeś wcześniej problemy z brzuchem np.? Chroniczne zmęczenie, wrażenie spuchnięcia twarzy?
Mężczyźni i kobiety pewnie maja ciut inne objawy
Fizyczne objawy to u mnie poleciały bardzo włosy
Skóra: ciężko powiedzieć
Waga/sylwetka: nic, waga cały czas w miejscu ale jestem aktywną osobą: siłownia i dużo chodzę w ciągu dnia
U mnie to bardziej psychicznie: jestem mniej nerwowy, i wcześniej można by to porównać do przewlekłej lekkiej depresji
A no i z reguły pierwsza godzina po przebudzeniu jest ciężka i ciężko mi się myśli/uczy czegoś
Tarczycy nie leczy się euthyroxem czy letroxem. To jest sztuczny hormon który ZASTEPUJE pracę tarczycy. Przyczyną podwyższonego TSH leży zupełnie gdzie indziej. Poza tym poziom powyżej 10 nadaje się do bliższego przyjzenia. Tak samo ultra niskie poziomy. Natomiast wszystko pomiędzy, to żadna choroba. Praca tarczycy jest tak mocno uzależniona od wielu hormonów i witamin że poziom TSH gdybyście zbadali przed stresem i po stresie to by był zupełnie inny. Kortyzol m.in. wpływa