Wpis z mikrobloga

Inna sprawa,ze blizniak to istna patologia- wszystkie wady domu i mieszkania.


@vegetassj1: To akurat bzdura. Jest zupełnie odwrotnie. Eliminacja niemal wszystkich wad domu wolnostojącego i kwadratu w budynku wielorodzinnym. Nigdy nie zrozumiem tej gadki o tym że to "łączenie wad". Pomijam tu oczywiście problem współczesnych, polskich, deweloperskich interpretacji budownictwa szeregowego czy bliźniaków, tylko piszę o samej formie architektonicznej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niecodziennyszczon:
Wady:
- za sciana masz sasiada- jak w bloku
- musisz sie wszystkim zajmowac- dbac o zielen,dbac o wywoz smieci,itede- w bloku zajmuje sie tym spoldzielnia

Dodatkowo te wspolczesne budynki sa okropne,tak samo te nowobudywone osiedla domow jednorodzinnych- ulica pelna takich samych domow.
@vegetassj1: Kurła gadasz to samo co każdy jota w jotę. Normalnie jak z taśmy jesteście.
No więc odpowiem to samo co zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak, za ściana masz sąsiada. W bliźniaku i w narożnym segmencie jednego sąsiada, w segmencie środkowym dwóch. 2 to jest jest jednak taka liczba, która jest mniejsza niż 4, a 4 sąsiadów masz w szufladce w bloku, i to ci na
@niecodziennyszczon
Mialem przyjemnosc nocowac u znajomej z pracy co mieszka w blizniaku( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

I powiem tak: ogrodek masz,ale sasiad widzi wszystko,w nocy slychac bylo jak sie gosc za sciana klocil...
Blizniak wybudowany w 2019 lub 2020,wiec nowy.

To sa moje wlasne obserwacje,a kazda pliszka swoj ogonek chwali.

P.S u znajomej byla
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pieczu666: czy Plewiska to jakaś prestiżowa dzielnica Warszawy, gdzie w lokalnej piekarni spotykasz rano Michała Wiśniewskiego, Marylę Rodowicz, Ewę Farnę, a bułki sprzedaje ci sama Anna Lewandowska?
Still better than 4 sąsiadów wokół. Pomijam fakt, że interakcje z sąsiadami to normalna część życia społecznego. W domu wolnostojącym masz to samo, no chyba, że mieszkasz na samotnej, oddalonej farmie. Ja np. u swoich starych widziałem zawsze sąsiada jak idzie spać mimo, że ma okno jakieś 20m od mojego. Sąsiedzi i my mieliśmy to w dupie. Już nie mówiąc o tym, że latem kiedy ludzie siedzą na dworze to słychać o