Wpis z mikrobloga

Złapałem omikrona i w sumie muszę przyznać że Naproxen w tabletkach 200mg to chyba najlepszy lek w początkowej fazie choroby. Teraz po 3 dniach nie mogę sobie tylko poradzic ze spływaniem z zatok po ściance gardła i lekkim kaszle tym wywołanym. W sumie przy największej ilości zarazem w PL nie słyszałem żeby tyłu znajomych było chorych jak w tej chwili!
#covid19 #omikron #koronawirus
  • 3
W sumie przy największej ilości zarazem w PL nie słyszałem żeby tyłu znajomych było chorych jak w tej chwili!


@Pepe_Roni: Z ciekawości spytam, czy ci chorujący znajomi są po szczepieniach? Bo w moim bezpośrednim otoczeniu też kumulacja zachorowań jakiej nie było wcześniej, ale chorują (i to po raz drugi albo trzeci) osoby zaszczepione. Ci niezaszczepieni albo nie chorowali wcale (albo nie wiedzą) albo przeszli w zeszłym roku raz, lekko i koniec.
@KerimChan: chorują i zaszczepieni niezaszczepieni wśród teraz chorych i znanych mi osob. Akurat oruje lub nie ma objawow ojciec który miesiąc temu przyjął 4 dawkę a ja rok po 3 przechodzę łagodnie.