Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, ktoś zgłosił znalezisko, w którym dron spuszcza granat na śpiących orków, a ułomki z moderacji to usunęli. Dużo gorsze filmiki tu krążyły i nic, ale jakaś dziwna nagonka w znalezisku poszła na ukraińców, jakby rosyjskie trolle się uaktywniły. Ukraińcy źli bo zabili dwóch śpiących orków i wykopkom przykro się zrobiło :(
Już zapomnieli jak ork gwałci, zabija, wysyła lodówkę do rosji, sra na środku pokoju i idzie zrobić to samo z następnym mieszkaniem. Żal was krótkopamięciowcy.
#ukraina ##!$%@?
  • 20
@warius: Jeżeli znalezisko jest duplikatem, to usuwa się je z tego konretnego powodu. Tym razem było to "treść nieodpowiednia", czyli komuś zrobiło się przykro z powodu zabicia najeźdźcy.
@NuklearnaKawa: Czym różni się znalezisko od mikroblogu? Na jednym wolno wstawiać to samo a na drugim nie? Dlaczego? Przede wszystkim powinien być przestrzegany regulamin. Nic drastycznego tam nie było, jedynie wykopki się zesrały bo jak można orka zaatakować jak śpi.
@zbaszynek: ale co Cię dziwi, że nie wisi znalezisko z zabójstwem dwóch osób xD? Ja wiem, że to kacapy i też się cieszę że zdechli ale no #!$%@? jakoś mnie nie dziwi, że znalezisko gdzie dwóch typów jest #!$%@? przez granat spadło z rowerka, to nie sadol.
@Kai: Jakoś wypadki samochodwe w których giną ludzie wiszą i nikt nic do tego nie ma. Jeszcze raz powtarzam. Serwis powinien podlegać regulaminowi, a nie indywidualnemu widzimisie moderatora z dodatkowym chromosomem.
@Kai: Typa nie rozerwał granat. Odleciały jakieś szmaty a wykopki uznali że mu nogę urwało, która była pod kocem. No nic, ty widzę jak moderacja chciałbyś decydować co wolno oglądać a co nie, ja jestem człowiekiem prawa i uznaję regulamin.

@ArekMaupa: a co tobie do tego co inni chcą oglądać?
@ArekMaupa: no jak mnie np rozjedzie autobus i ktoś nagra jak konam na poboczu w męczarniach to nie chce żeby pryszczate przegrywy oglądały to żeby poczuć jeszcze mocniejsze doznania, którymi zamierzają kompensować sobie jakieś swoje kompleksy. Nie wszystko wypada oglądać, nie wszystko warto. Poczytaj lepiej książkę jakąś
@ArekMaupa: Osoby które przekroczyły granicę, żeby gwałcić i mordować automatycznie utraciły swoje prawa jako człowieka. Warto oglądać takie filmiki żeby później być przygotowanym na wypadek inwazji na nasz kraj. Czysto edukacyjnie.

Poczytaj lepiej książkę jakąś


Powiedział dzban z wykopu xD
@zbaszynek: chłopie jeden widzi szmatki drugi widzi nogę, ja mam #!$%@? w takie filmiki i nie zgłaszam ich ale zrozum, że to nie jest portal tylko dla dorosłych, a w zasadzie jest to portal głównie dla dzieci xD
@zbaszynek: całe szczęście Ukraińcy są bardziej ludzcy od Ciebie i nie zabijają jeńców itd, a rozumiem że Ty byś tego chciał, razem z filmikiem najlepiej w 4k żeby móc pod to walić. Jakie walory edukacyjne ma dla Ciebie ten film? Że na wojnie nie znasz dnia ani godziny kiedy może rozerwać cię bomba? O tym napisano już setki książek, które kolejny raz polecam przeczytać.