Aktywne Wpisy

lubie-sernik +17
Co lubicie? Ale jedna rzecz.
Bo ja lubię np. sernik
Bo ja lubię np. sernik

lubie-sernik +64
Dawniej się pisało, że nocna to już nie nocna. Ale wtedy siedziało tu parę osób, dostawało się plusy i jakoś to szło do przodu.
Teraz dopiero nocna to nie nocna. Siedzi tu max 5 osób. Dramat.
Teraz dopiero nocna to nie nocna. Siedzi tu max 5 osób. Dramat.




źródło: comment_1663869004QaH7KsVnTiXGawFYR42GTl.jpg
PobierzPewnie leży w szpitalu
Żyję, ale co to za życie - covid mnie strasznie przetyrał i totalnie zmiótł z planszy w ostatnim czasie, wiec nie było mnie na wykopie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Powoli wracam do siebie, wiec i już zaczynam tutaj przebywać ;)