Wpis z mikrobloga

nie mam ochoty dyskutować z kimś kto ma tak samo ograniczone myślenie jak pisowcy z Podkarpacia, tylko w innym kierunku


@atipicadepressio: Dobra, #!$%@?, bo widzę, że tu już wjeżdża jak bardzo mnie zabolało, a cisnę sobie beczkę. Ale w zasadzie to w cytacie powyżej tak właśnie napisałeś, a dokładnie tak samo zabrzmiała wcześniejsza wypowiedź o kończeniu dyskusji (zanim nawet się zaczęła, bo ja podałem jakieś argumenty, a ty żadnych). Nom, to
@gumiorek: ale Ty podałeś argumenty, które kompletnie mnie nie dotyczą jednocześnie wciskając mi jakieś projekcje. Zatem wcale nie muszę na nie odpowiadać. Teraz już ostatecznie, bez odbioru, elo z fartem
@UniversalHater: swoja droga wy trolle polityczni nie rozumiecie, ze centrysci glosujacy na konfederacje zmienia bardzo szybko swoj wybor jesli tylko powstanie rozsadniejsza alternatywa.

I zapominacie ze strasznie i imaginacja to wasze narzedzie walki pomiedzy prawica i lewica
@NewBlueSky: A co mi z tego, że zmienią swój wybór, jak przedtem zasiedlą Sejm debilami? Na minimum 4 lata?


@UniversalHater: juz pis i po zasiedlaja sejm takimi debilami od dziesiatek lat. Póki co Konfederacja nawet nie miala zadnej sily aby cokolwiek zrobic w sejmie bo wasze populistyczne partie obciely im rece, tak traktujecie wyborców alternatywnych

ha tfu na was
dodaj "tak i będą to drugie częściowo sfałszowane wybory" - brak zachowania zasady równego dostępu do mediów publicznych oznacza, że nie są już one równe


@missioncritical: Jeszcze powinni mandaty po okręgach rozłożyć bardziej proporcjonalnie (zgodnie z wynikami spisu).