Wpis z mikrobloga

Hej, jakiś czas temu zauważyłem śliczną dziewczynę na siłowni. Widuje ją co któryś trening i można stwierdzić, że:
1.Nasze spojrzenia często spotykają się w lustrze.
2.Dziewczyna ta idzie na taką maszynę, żeby mieć dobry punkt do obczajania mnie xd
3. Nawet jeśli ma sporo miejsca w strefie wolnych ciężarów to staje blisko mnie…
Uprzedzając pytania - tak #!$%@? chodzę na siłownie ćwiczyć i daję z siebie wszystko, jednak niezaprzeczalnie czuje jej wzrok na sobie. Jest to mało komfortowe :D Generalnie słyszałem tezę, że jeśli ktoś nosi słuchawki to ma #!$%@? na innych i lepiej nie podchodzić, ta akurat nigdy nie ma :D Myślę sobie, że czemu by nie spróbować zagaić do niej np. w czasie przerwy między seriami, tylko pytanie o co? Musi się wywiązać naturalna, dłuższa dyskusja + jakiś vibe? Bo jak po 2 zdaniach wyskoczę z propozycją kawy to tak trochę desperatem zawieje imo. Warto dodać, że jestem mega uczuciowy i jednak pomimo zrozumienia w #!$%@? sytuacji - większość rzeczy biorę do siebie. Także podejrzewam, że dostanie kosza będzie równoznaczne z kilkuletnim zniechęceniem do dziewczyn… Macie jakieś ciekawe sugestie Mirki co robić? Serce mówi podchodź, rozum nie bardzo.

#podrywajzwykopem #silownia #plodnajulka #przegryw
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie musisz od razu robić planu jak do Mission Impossible. Mimo, że wypadłem z rynku matrymonialnego dobrych parę lat temu, to myślę że wystarczy jakiś zaczepny tekst z uśmiechem i wybadasz sytuację - zobaczysz że się rozgrzewa na pustej sztandze, zapytaj czy potrzebuje spota czy coś takiego. Powodzenia
  • Odpowiedz
@Blackol12: musi się wywiązać tzw small talk, czyli coś czego nie potrafię. Czasem sąsiad/sąsiadka coś zagada, ja tylko przytakne, u fryzjera zagada - ja nic… kur*a przesrane a potem myślą ze gbur, rozpisałem się nie temat
  • Odpowiedz
@gorylwemgle: No to co? Nie spróbujesz, to się nie dowiesz. A op to przede wszystkim powinien zrozumieć, że nie każde odrzucenie takiej propozycji to jakaś niechęć do jego osoby.
I to nie ma znaczenia, czy jest super przystojny, czy dziewczyna mówi że "akurat nie ma czasu", bo faktycznie akurat jest zabiegana...

Jasne, można zaproponować spotkanie po jakiejś dłuższej rozmowie - to akurat jest dobry pomysł, o ile tę rozmowę poprowadzi
  • Odpowiedz
@DzikiChleb: no właśnie mordo tu się pojawia problem, bo aż tak zadna #!$%@? nie jest (czyt. nachalna) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko to subtelne znaki. Ale potrzebuję jakiegoś scenariusza:
- co gadać,
- plan A,
- plan B,
-co jeśli, któryś z planów się #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) itp.
  • Odpowiedz