Wpis z mikrobloga

Hej, jakiś czas temu zauważyłem śliczną dziewczynę na siłowni. Widuje ją co któryś trening i można stwierdzić, że:
1.Nasze spojrzenia często spotykają się w lustrze.
2.Dziewczyna ta idzie na taką maszynę, żeby mieć dobry punkt do obczajania mnie xd
3. Nawet jeśli ma sporo miejsca w strefie wolnych ciężarów to staje blisko mnie…
Uprzedzając pytania - tak #!$%@? chodzę na siłownie ćwiczyć i daję z siebie wszystko, jednak niezaprzeczalnie czuje jej wzrok na sobie. Jest to mało komfortowe :D Generalnie słyszałem tezę, że jeśli ktoś nosi słuchawki to ma #!$%@? na innych i lepiej nie podchodzić, ta akurat nigdy nie ma :D Myślę sobie, że czemu by nie spróbować zagaić do niej np. w czasie przerwy między seriami, tylko pytanie o co? Musi się wywiązać naturalna, dłuższa dyskusja + jakiś vibe? Bo jak po 2 zdaniach wyskoczę z propozycją kawy to tak trochę desperatem zawieje imo. Warto dodać, że jestem mega uczuciowy i jednak pomimo zrozumienia w #!$%@? sytuacji - większość rzeczy biorę do siebie. Także podejrzewam, że dostanie kosza będzie równoznaczne z kilkuletnim zniechęceniem do dziewczyn… Macie jakieś ciekawe sugestie Mirki co robić? Serce mówi podchodź, rozum nie bardzo.

#podrywajzwykopem #silownia #plodnajulka #przegryw
  • 47
  • Odpowiedz
@Blackol12: Masz szczęście, że ktoś się tobą interesuję. Może na początek jakaś luźna gadka od odnośnie siłowni. Ile ćwiczy, co i jak?
  • Odpowiedz
@d___: tak myślałem nad tym. U nas w kraju jest przeświadczenie, że jak ktoś obcy podbija do Ciebie to już z reguły pojawia się pewnego rodzaju niepokój :) I coś w tym jest, chcę tylko uniknąć chłodnej atmosfery…
  • Odpowiedz
Dobra Pany, do rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podbijać i co gadać konkretnie? Potrzebuje motywacji, bo już kilka sytuacji #!$%@?łem poprostu brakiem reakcji z mojej strony, a były to fajne dziewczyny… Poprostu od zawsze, ciągle w głowie pojawiało się pytanie: „ a co jeśli da kosza?” Mega mi to działało na psyche i pewność siebie… Teraz sobie pluję w brodę ;c
  • Odpowiedz
A do spierdoxów co mówią, że creep to poczytajcie o ewolucji i zachowaniach kobiety. Niektóre z nich są bezwarunkowe jak np. poprawianie włosów:)
  • Odpowiedz
Warto dodać, że jestem mega uczuciowy

@Blackol12: Wylecz się z tego prędko. Zagadaj o treningach albo zapytaj o radę dla siostry (nie dziewczyny/żony!! :P), która chce się wziąć za jakąś partię ciała. Zapytaj potem przypadkiem, jak często bywa na siłowni, w jakie dni tygodnia. Wymieńcie się imionami. Jak ona myśli podobnie, to zacznie się rozmowa. Będziecie już wiedzieć, kiedy możecie się na siebie natknąć, a każdym następnym razem zaczniecie od
  • Odpowiedz
@Positano1: Chadlite lvl 25, a wyglądający na 18. Wystarczająco miałem styczności z dziewczynami i ich zachowaniem wokół mnie, żeby to stwierdzić :P Wiadomo są wyjątki i nie wszystkie są zainteresowane/będą to pokazywać
  • Odpowiedz