Wpis z mikrobloga

Zebrałem się i obejrzałem w końcu nowy odcinek #thegrandtour #grandtour ze Skandynawii. No i jeżeli odcinek z Polski i wschodniej Europy ma wyglądać tak samo to nie wiem czy chce go oglądać... Czegoś tak słabego chyba nigdy nie wypuścili, widać że im się odechciewa albo brakuje pomysłów. Nie jest to dziwne i zaskakujące, ale mimo wszystko rozczarowywuje. #samochody #motoryzacja #amazonprimevideo #amazonprime
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PeterFile: Grand Tour samo w sobie dawało rade, przykładowo odcinek na Madagaskarze był bardzo dobry. Ale ostatnio po prostu jest bardzo słabo, odcinek o francuskich autach już był ledwo przełykalny, ale Scandi Flick to już totalna wyjebka. W reżyserce na pewno siedział Walaszek bo postarane jest na 30 procent.
  • Odpowiedz
@igik1234 wydaje mi sie ze wiekszosc planu pokrzyzowal may #!$%@? lancera


@Gymski: ja, nie oglądając jeszcze, też się domyślam że to był powód i główna przyczyna.
wyobraźcie sobie co będzie, gdy juz pójdą na emeryture/rente z bbc. xD
wtedy będzie płaku płaku, dejcie, choćby powtórki z lekramami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@igik1234: ja tam jednak wolałem, jak to był program bardziej o samochodach, a mniej o pajacowaniu. Jakoś mam straszny sentyment do pierwszych powiedzmy 10 sezonów Top Gear ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@igik1234: Oczywiście że tak jest. To nie rok 2000, ty nie jesteś w szkole, to nie ten sam smak co 20 lat temu. Serek inaczej smakuje, pomidorki nie są tak słodkie, diablo 2 nie daje tyle radości co kiedyś. Beztroskie życie się skończyło. Jak tam w pracy?
Argonzz - @igik1234: Oczywiście że tak jest. To nie rok 2000, ty nie jesteś w szkole,...
  • Odpowiedz