Wpis z mikrobloga

@jestemtunew:
слушайте меня внимательно, у вас завтра в 7:45 вечера самолет в мексику.
Я сразу же вышлю вам билет по электронной почте. Когда вы выходите из аэропорта, под красной телефонной будкой находится ящик,
откройте его секретным паролем: hajduszoboszlo. В нем вы найдете свое новое удостоверение личности,
3000 песо и ключи от квартиры напротив. С этого момента твое имя
Хуан Пабло Фернандес Мария ФК Барселона Януш Серхио Василий Шевченко и вы -
@jestemtunew Dla tych którzy nie znają ( ͡º ͜ʖ͡º)

posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz
@jestemtunew: @KAW0: to można zmienić ostatnie zdanie. Ale to tylko z deepl, nie wiem czy to będzie dobrze bo nie znam rosyjskiego.

слушайте меня внимательно, у вас завтра в 7:45 вечера самолет в мексику.
Я сразу же вышлю вам билет по электронной почте. Когда вы выходите из аэропорта, под красной телефонной будкой находится ящик,
откройте его секретным паролем: hajduszoboszlo. В нем вы найдете свое новое удостоверение личности,
3000 песо и
Pasta o wyjezdzie do Meksyku przetlumaczona na rosyjski i wrzucona na pikabu to byloby zloto.


@jestemtunew: Przydałby się nowy tekst ( ͡º ͜ʖ͡º) Rosja wstrzymała sprzedaż biletów lotniczych mężczyznom w wieku poborowym, więc ten samolot do Meksyku nie jest już aktualny. Warto im o tym przypominać. Aż się ugotują ze złości ( ͡º ͜ʖ͡º)