Wpis z mikrobloga

Ludzie, naprawdę nie macie za co szanować tych protestantów w Rosji. Oni nie są odważni, tylko zdesperowani xD

Odważni protestujący to byli w lutym. Tutaj macie desperatów, którym pali się dupa pod nogami. Nawet nie macie pewności czy ci ludzie są przeciwni wojnie, może wciąż popierają podbijanie Ukrainy? Te protesty są tylko przeciw mobilizacji, ja tutaj żadnego pacyfizmu nie widzę.

#ukraina
  • 20
@waro: szanujemy bo dają początek ruchowi który rozwali rosję od środka. Ci w lutym by jeszcze doszli do władzy, zreformowali rosję i byśmy mieli znowu wielką rosję. Ci Protestujący(specjalnie z dużej) to zapowiedź pięknych czasów w strefie postrosyjskiej
@waro: tak w ogóle to wątpię żeby brali ludzi z Moskwy czy innych miast bez żadnego przeszkolenia i na front to są bzdury, chociaż były takie przypadki pewnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@waro: podziwiam łatwość oceny postawy tych ludzi, bo sam nie wiem czy w tych okolicznościach byłbym zdolny do zrobienia chociażby tego samego, wiedząc jaka grozi mi za to kara.
@Andreth: @galgal: Nie mogą być to ci sami ludzie ponieważ ludzie którzy protestowali w lutym siedzą w więzieniu za protesty przeciwko wojnie, to są ludzie obsrani ktorzy boją się że będą musieli ramie w ramie z jakucją i innymi biednymi regionami trafić do maszynki do mielenia mięsa. A oni są przecież z Moskwy albo Petersburga. A jeszcze nie tak dawno śmiali się i pili zdrowie "wielkiej rossiji" i pogardzali zabitymi
I należy ich szanować, bo przynajmniej mają poczucie, że coś powinni zrobić, żeby móc spojrzeć sobie w oczy w lustrze


@Andreth: Wciąż zadziwia mnie ta naiwność w stosunku do rosjan.

Przyznaj, nie znasz żadnego Rosjanina, co?
@Andreth: Za co ty dostajesz te plusy? Jakoś po pierwszy ch protestach przez pół roku byli cicho. Nagle jak Putin ogłosił mobilizację to wypełzli. Oni nie protestują przeciw wojnie, tylko przeciw mobilizacji, bo umierać mogą inni, ale nie oni. Żaden szacunek im się nie należy, a ty ze swoim myśleniem życzeniowym się ośmieszasz.
Nie zdodzę się. Część z tych ludzi to mogą być ci sami ludzie co w lutym, a wyjścia na ulicę mają to do siebie, że muszą być czymś konkretnym poprzedzone. Mobilizacja to dobry powód żeby spróbować. Inna sprawa jakie są szansę, ale gardzenie tymi co próbują jest słabe imo.


@galgal: Potężne protesty z lutego.
2000 osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dajcie już spokój.