Wpis z mikrobloga

#plebiscytnienawisci ||1/16 finału || pojedynek 2z16||
W tej fazie turnieju z oskarżyciela przemieniam się adwokata diabła.
A oto dzisiejsi kandydaci:

Kierowcy BMW - Nic nie sprawia mi więcej smutku niż widok pięknego młodego Jastrzębia w klatce. Mam wtedy ochotę wypuścić go na wolność, gdyż wiem, że nie został on przystosowany do życia w niewoli. Jego prawdziwe piękno ujawnia się dopiero wtedy, gdy rozpostrze skrzydła i zacznie przemierzać niebiańskie przestrzenie z niesamowitą prędkością i gracją. Podobnego odczucia doświadczam, gdy jadę moją dwunastoletnią Astrą i widzę za mną samochód marki BMW. Zjeżdżam wtedy od razu maksymalnie na prawą stronę lub jeśli się da, na jakiś przystanek lub pobocze, aby nie blokować lotu tego pięknego jastrzębia. Gdy patrzę jak "odlatuje", czuję, jakbym oglądał konia w galopie i zawsze robię mu zdjęcie i wrzucam na tag "dupeczkizprzypadku" gdyż tył tego samochodu to #!$%@? majstersztyk. Osoby, które krytykują kierowców tej marki, robią to głównie z zazdrości o umiejętności jazdy ich posiadaczy. Ta marka premium nie jest przeznaczona dla każdego i tylko najlepsi z najlepszych są godni dosiąść za sterami tego ósmego cudu świata. Krytykują również z zawiści, gdyż widzą, że często młodsza od nich osoba, dorobiła się już luksusowego samochodu, a oni dalej jeżdżą jakimś Passatem. Wiele osób zarzuca im, że nie korzystają z kierunkowskazów. W odróżnieniu od reszty, kierowcy BMW wszystkie manewry wykonują tak sprawnie, płynnie i szybko, że nie ma potrzeby, aby w jakikolwiek sposób musieli to komunikować. Jeżdżąc, kierują się zasadę "szybko, ale bezpiecznie". Kierowcy BMW to najczęściej młode osoby o doskonałym refleksie a ich samochody są przystosowane do zawrotnych prędkości, więc żadnego zagrożenia na drodze nie stwarzają. O wiele większe zagrożenie tworzą osoby, które zamiast tak jak ja ułatwić im manewr wyprzedzania, nie mają w sobie na tyle pokory, aby zjechać im z drogi i jadą, tak jakby byli im równi, przypominając wtedy kury, które myślą, że są równe jastrzębiom...

Tirowcy - Jeden z najważniejszych zawodów świata, bez którego ten świat by upadł. Dzięki wykonywaczom najważniejszego zawodu świata, wykonywacze najstarszego zawodu świata nie umierają z głodu. Oprócz wspierania innych grup zawodowych, tirowcy rozsławiają nasz kraj za granicą, gdyż co drugi ich pojazd zdobią husarskie skrzydła. Swój patriotyzm ukazują nie tylko przez malowidła, ale także przez to, że nie wspierają zagranicznych gospodarek. Gdy mają wydać 1 euro za toaletę na zagranicznym CPNie, wolą ku chwale ojczyzny zrobić swoje na trawie obok parkingu. Ludzie często narzekają, że tirowcy bardzo długo wykonują manewr wyprzedzania na autostradzie. Ludzie Ci ni zdają sobie sprawę, że dzięki temu manewrowi mamy szybciej w sklepach świeże bułki, wędliny itd. Oprócz tego tirowcy

A Wy kogo bardziej nienawidzicie? Zagłosujcie w ankiecie poniżej i koniecznie uzasadnijcie swój wybór w komentarzu!

O co chodzi w tym plebiscycie?


Poprzednie pojedynki dzisiejszych kandydatów:
BMWvsMotocyklisci
TirowcyVsRowerzysci
#bmw #bekaztransa #bekazpodludzi #polskiedrogi #ankieta #pytanie #glupiewykopowezabawy
MiszczJaskier - #plebiscytnienawisci ||1/16 finału || pojedynek 2z16||
W tej fazie t...

źródło: comment_1663766864tQmKjIeBAtWYBKEWzLO80N.jpg

Pobierz

Kogo bardziej nienawidzisz?

  • Kierowców BMW 58.0% (790)
  • Tirowców 42.0% (573)

Oddanych głosów: 1363

  • 23
@MiszczJaskier: tirowcy.
unpopular opinion, takie moje osobiste #!$%@? : beciarze poganiają długimi, jeżdżą brawurowo, ale przynajmniej mają minimum mocy by po tym jak pogonią, ruszyć z kopyta i tyle ich widziałeś. Jeżdżą szybko ale generalnie ogarniają auto na tyle by nie robić problemów, w końcu każdego z nich rwd nauczyło pokory, albo nauczy.
Gorsi są audiciarze: ci również poganiają i jeżdżą brawurowo, ale zazwyczaj mają silniki z gówna i jak cię
Kierowcy BMW to najczęściej młode osoby o doskonałym refleksie a ich samochody są przystosowane do zawrotnych prędkości, więc żadnego zagrożenia na drodze nie stwarzają. O wiele większe zagrożenie tworzą osoby, które zamiast tak jak ja ułatwić im manewr wyprzedzania, nie mają w sobie na tyle pokory, aby zjechać im z drogi i jadą, tak jakby byli im równi, przypominając wtedy kury, które myślą, że są równe jastrzębiom...


@MiszczJaskier: sama prawda, jako
@MiszczJaskier: typ w bmw może i strąbi czy błyśnie światłami, ale poleci do przodu i tyle go widzieli. Aby mu nie wyłazić pod koła, co nie jest szczególnie trudne, bo przelot czy przerdzewiały wydech słychać już z daleka.

Tirowiec to natomiast przesiąknięty komuną knur, przekonany o swojej wyższości, który będzie jechał 90.094, bo auto na prawym pasie jedzie 90.092, więc UN MUSI WYPCZEDZIĆ, nawet jeśli "potencjalnie zyskany czas" straci przy kolejce
JEDNAK KIEROWCA tzw. "ZAWODOWY" powinien być przykładem dla innych, gdy sebix w BMW już tak niespecjalnie.


@tellet: o, tego w moim wywodzie brakło, bardzo dobrze że wspomniałeś. Na tira nie biorą kierowców z łapanki. Prawko, kursy, uprawnienia, jeszcze doświadczenie w jeździe busami by się przydało, więc oczekuje się wręcz by jako ktoś, kto jak sami mówią "więcej w życiu kilometrów do tyłu przejechali niż każdy z nas do przodu" jeździli bezbłędnie
Gdy mają wydać 1 euro za toaletę na zagranicznym CPNie, wolą ku chwale ojczyzny zrobić swoje na trawie obok parkingu.


@MiszczJaskier: żeby chociaż na trawe. Wielu z nich wysiada i leje bezpośrednio na koło w naczepie, pieprzone bydło. Nie wiem co mam zaznaczyć bo jestem jednocześnie kierowcą BMW i tirowcem.