Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#depresja #zalesie #zycie #ludzie #nastroj

Hej, od ostatnich 3 tygodni mam dosyć wszystkiego i nie mam na nic ochoty, leżałbym cały dzień w łóżku bo nie widzę celu w życiu. Siadam przed komputerem i tak się zastanawiam co tu zrobić, odpalę gierkę i zaraz ją zamknę, obejrzę pierwsze 20 minut filmu i już mi się odechciewa dalszego oglądania.

W pracy robię swoje, nie szukam już dodatkowych zajęć, tylko przychodzę rano punktualnie, robię swoje do 17 i tyle, do domu. W domu odgrzeję sobie jedzenie z weekendu (zawsze robię zapas na tydzień, zajmuje mi to ok 40 minut w niedziele). Mam kotkę, ale straciła mną zainteresowanie, nie, że złe kitku czy mamy jakiś uraz zza młodu, po prostu od małego lubi spędzać czas samotnie, nie wymaga jakiegoś większego wysiłku niż głaskanie co parę dni, karmienie czy czyszczenie kuwety.

Nie spotykam się z innymi ludźmi, bo miejsce w którym mieszkam nie jest zbytnio wielkie, i do miasta daleko, albo najlepiej jakimś pociągiem, ale to też trzeba podjechać. Na studiach też zbytnio nie przejmowałem się poznaniem ludzi, nie było mi to potrzebne. Każdy miał swoje życie bo studiowałem zaocznie w weekendy. Teraz muszę zaliczyć ostatni rok jeszcze raz, bo na pierwszy termin odechciało mi się pisania pracy. Czyli w skrócie od dłuższego czasu trzyma mnie chyba deprecha. Żyje jak w jakiejś pętli.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #632a23199a4a773345e6311f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 2
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: cos ci powiem, wlasnie konczy sie moje 8 letnie malzenstwo, zona zlozyla pozwe , 20 grudnia rozwod, mamy jedno dziecko roczne a drugie sie ma urodzic za miesiac.

ostatnio zastanawialem sie czy gdybym mial wybrac zycie w samotnosci wlasnie jak to opisujesz a to co ja mam teraz czyli rozwod i widzenia 2/3 razy w tygodniu z dziecmi to napewno wybral bym to drugie. Jest to straszne, ale cale zycie
  • Odpowiedz