Wpis z mikrobloga

Naprawdę musisz iść w kamasze Ivan? Kiepsko, kiepsko. Mi na szczęście tata załatwił, że kolejne pół roku spędzimy w Monako, a później Szwajcarii, ale też będzie mi smutno, że nie będę mógł odwiedzić mojej dziewczyny, Julii Naftovej, w Petersburgu i ta dołączy do mnie dopiero za miesiąc...
No ale jak coś to będę trzymać za ciebie kciuki! A teraz sorry, ale zaraz odrzutowiec taty podleci i muszę się na lotnisko zbierać.


#rosja #ukraina #wojna #mobilizacja
Pobierz niochland - Naprawdę musisz iść w kamasze Ivan? Kiepsko, kiepsko. Mi na szczęście tat...
źródło: comment_16637575438Iccdt0gRk96x60RtGPQ7f.jpg
  • 27
@peoplearestrange: miałem raczej na myśli to, że obecnie polacy nie pałają miłością do ruskich i dużo tutaj ukraińców, którzy mają jeszcze większą niechęć do nich. Co do wypłat w innych walutach, to tacy ruscy #!$%@? pierwsi, bo dobrali im się do kont bankowych (o ile nie mieli ich za gramanicą)
@rzuf22: przeciez on nie ma wypisane na twarzy, ze jest ruskiem. rownie dobrze moze mowic, ze jest ukraincem, bialorusinem. Poza tym mysle ze on nie zaprzata sobie glowy tym co ludzie pomysla, bo mieszka pewnie na jakims wilanowie (taka bananowa dzielnia w warszawie) czy innej saskiej kepie a zakupy mu przywoza pod dom, co jeszcze pewnie ma oplacone (nie wiem na ile to prawda ale ci wszyscy z top managementu podobno