Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wierze, taki sms od dziewczyny po zwyklym wyjsciu na piwo z kolezanka, nie nie laczy mnie nic z nia, nie mam na nic ochoty, nie mam zboczonych mysli, po prostu wyjscie na piwo na lawke z kolezanka, nie dopisujcie sobie zadnych historii do tego..
#zwiazki #zazdrosc

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6329ded29a4a773345e62cb3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie wierze, taki sms od dziewczyny ...

źródło: comment_1663756908LnLIWypVsWicPD08qpJURB.jpg

Pobierz
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: laska ma niską samoocenę i dla niej każda inna to będzie poczucie zagrożenia. Masz dwa wyjścia, zaakceptować to, po prostu ma z tym problem, że latasz z innymi na piwsko, albo dać sobie spokój. Z drugiej strony nigdy nie rozumiem po co łazić z innymi babami czy facetami, będąc w związku na piwo. No chyba jeśli to grono znajomych to ok, ale na osobnosci zawsze wygląda to słabo, przynajmniej dla
CzarodziejskaŚwinka: Ma strasznie niskie poczucie własnej wartości, nawet niższe niż ja mam - a zaufaj mi, uważam się za nic nieznaczący tryb w machinie cywilizacji i pył w skali wszechświata.
Może być ciężko, bo z czasem takie psychiczne jazdy mogą być coraz częstsze i mogą również Tobie wchodzić na głowę.
Jeśli chcesz się męczyć - droga wolna, ale to od niej zależy czy przepracuje pewne rzeczy z sobą. Nie jesteś jej