Wpis z mikrobloga

Podsumujmy dla kogo są apki randkowe. Zacznijmy od facetów. Facet 5/10 i niżej nie ma tam kompletnie czego szukać. Nawet z nikim nie poczatuje. Facet 6/10 może mieć kilka par i poczatuje z większą ilością kobiet. Facet 7/10 ma szansę umówić się z kimś na kawę, ale kolejnego spotkania z tą kobietą pewnie nie będzie. Facet 8/10 i wyżej ma dziesiątki par i może liczyć na ons z kobietą, która ma w opisie, że nie szuka ons.

Teraz kobiety. Kobieta 3/10 może umówić się nawet z Chadem. Będzie to oczywiście spotkanie tylko na seks, a ona będzie zdziwiona, że facet, który może mieć prawie każdą ją wykorzystał. Kobieta 4/10 i wyżej ma praktycznie nieograniczone możliwości. Może przebierać w facetach do woli, aż w końcu znajdzie tego, który jest najbliżej jej ideału.
#tinder #badoo #przegryw #rozowepaski
  • 27
  • Odpowiedz
@DzDzDzDz: Ok. Zgoda. Ale załóżmy, że akurat ma jakiś challenge i musi w jeden dzień przebolcować jak najwięcej kobiet. Ewentualnie jednego dnia ma taki kaprys, że chce ukuć brzydką, bo kto bogatemu zabroni.
  • Odpowiedz
@StevenGrant: Masz #!$%@?ą skalę. Jeśli jest 10 stopniowa. To:
0 - bardzo Ci się nie podoba
10 - bardzo Ci się podoba
5 - poziom neutralny
3 - nie podoba Ci się

Nie wierzę, że Chad wyrucha laskę która mu się nie podoba tylko po to żeby nie musieć sobie samemu zwalić -_- Zarówno dla kobiet jak i facetów 5/10 to jest minimum. Różnica jest taka, że większość kobiet potrafi się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StevenGrant: wg tej skali jestem chadem lub co najmniej 8. A jedyne co mam to gadane i trochę wzrostu. Z tindera dawno nie korzystam bo jestem w stałym związku.
  • Odpowiedz
@TheMaskator: Im dłużej nad tym myślę dostrzegam coraz więcej czynników, które mają na to wszystko wpływ, ale w skrócie facet daje w prawo laskom, które są o dwie ligii niżej od niego (wzwyż). Natomiast kobiety dają w prawo facetom dopiero z tej samej ligii (wzwyż).
  • Odpowiedz
@StevenGrant: Jak ja używałem apki to miałem taką strategię żeby wyklikać wszystkie głosy na tak w jak najkrótszym czasie, ocenianie kobiet z którymi w 99% i tak nie będę miał matcha uznawałem za stratę czasu, więc pewnie trochę masz rację, kobiety na tych apkach raczej nie mają takich dylematów.
  • Odpowiedz
@TheMaskator: To co napisałem to i tak jest jeszcze w miarę pozytywne, bo teoretycznie ludzie na takim samym poziomie mają szansę na dopasowanie. Niestety facet po miesiącu korzystania z tindera ma samoocenę niższą o jeden punkt, natomiast kobieta wyższą o jeden. Co tak naprawdę sprawia, że ludzi na tym samym poziomie dzielą dwa punkty.
  • Odpowiedz
@StevenGrant: tylko facetów 8/10 jest mało i raczej nie chcą się wiązać stąd rozsądna kobieta wybierze coś pomiędzy 6-7 w skali ale w tym segmencie jest już bardzo dużą konkurencja wśród facetów
  • Odpowiedz