Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NieBendePrasowac: a tam, teraz jeszcze bardziej się utwierdzam w swojej opinii o mężczyznach, po każdym kolejnym komentarzu widzę że ci co pisza komentarze niewiele się różnią od mojego chłopca, a że są to ludzkie śmieci to ich obelgi są komplementem.
Teraz widzę że to nie był ewenement i że trafiłam na potwora tylko co drugi to potwór i żeby nie dostawać po dupie nie można im ufac
@Anesa: tak psychologicznie rzecz biorąc, to pewnie jest w tym niestety trochę prawdy. A jak było między twoimi rodzicami?
Często mamy swój ulubiony typ partnerów i szukamy ludzi z wzorca. Wpadamy non stop na te same typy ludzi.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@huginn9: każdy inny chłopak był, ten miał być ten najlepszy bo był taki oczytany, opiekował się mladsza siostra, od wiedział dziadków, ogólnie rodzinny chłopak na trudnych studiach z katolickiej rodziny więc jak słyszę zdania że to chad to mi się chce śmiać xd chociaż on się pewnie za takiego uważał
@Anesa: Przecież sama napisałaś, że to Twoja wina.... XDD

Oczywiście to moja wina, bo zignorowałam wszystkie czerwone flagi jak ogromny narcyzm, który sprawiał, że najgorsza osoba jaką poznałam w życiu uważała się za najlepszą.
@Anesa: To nie zachowuj się jak mazgaja, tylko weź się w garść. Trafiłaś na śmiecia i przez śmiecia będziesz teraz miała zły humor? Wywalasz ze wszystkich portali społecznościowych, kasujesz nr, zapominasz. Kupujesz czekoladę albo idziesz do "przyjaciela" i zapominasz o sprawie.

Ludzie, ja wiecznie żył nie będę musicie się sami nauczyć myśleć.
@Anesa: Ale wiesz chyba, że to z Tobą coś jest nie tak? Normalna dziewczyna po takiej akcji z majtkami zrobiła by awantura i by musiał się tłumaczyć-pewnie by się przyznał i by zakończyła ten związek. Ty za to uwierzyłaś jak dziecko XD i jeszcze broniłaś się przed akcjami a po akcji wylewasz wszystko na stronie ze śmiesznymi obrazkami. Chłopa nie bronie bo nie można takiego zachowania usprawiedliwiać ale Ty też jesteś
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vladowme: ale wiesz ze zrobiłam awanture i musiał się tłumaczyć i zaprzeczył, wielokrotnie naprawdę wiele razy dopytywałam o to i za każdym razem mówił że siostry. Znalazłam też je wyprane między koszulkami a nie noszone pod łóżkiem więc do teraz nie mam pewności. Chociaż okłamywał mnie dosłownie zawsze, więc staram się odgórnie zakładać ze nic co kiedykolwiek powiedział nie jest prawda
Teraz widzę że to nie był ewenement i że trafiłam na potwora tylko co drugi to potwór i żeby nie dostawać po dupie nie można im ufac


@Anesa: i takie myślenie to błąd - przechodzisz ze skrajności w skrajność. Unikanie relacji z obawy przed bólem jest ślepą uliczką. Rozumiem teraz co Cię boli i takie uczucie jest naturalne, ale nie warto iść na dłuższą metę tą ścieżką.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anesa: napisałaś też:

Przestroga: ludzie sprawdzajcie swoim partnerom telefony, czasami warto nagiąć cudzą prywatność, żeby uniknąć sobie zmarnowanych lat życia. Ja sprawdziłam i była to najlepsza decyzja roku 2022.


Super związek.
Chłopak idzie się kąpać a ty mu grzebiesz w telefonie xd
@Anesa: przeczytałem z nudów na siłowni cały wpis, podsumuje: xD. Świat jest zły, czas dorosnąć. Widzę że ksieciowi z Nigerii przelalabys całe oszczędności, skoro z łatwością wierzysz w majtki siostry w łóżku swojego faceta. On jest zly a ty głupia . fool me once, shame on them; fool me twice, shame on me