Wpis z mikrobloga

Czyli, ty masz rację, ja mam spokój. Jedyne wyjście z babami. Dumę lepiej do kieszeni schować.


@don_rafaello: Można też próbować znaleźć dobrą mirabelkę, ale nie wystarczy dla wszystkich. Jest również możliwość wyboru opcji samotność, ale w zderzeniu toksyczna baba vs samotność, nie jestem w stanie jednoznacznie określić co jest lepsze/gorsze.
  • Odpowiedz
@don_rafaello: już jestem podrośnięta i twierdze dalej, że wobec takich ludzi trzeba konsekwentnie, spokojnie stawiac na swoim, to jest szansa ze ogarna ze odpierdulaja, a twoja metoda prowadzi do nikad ewentualnie do klotni zeby cos wymusic, robienia syfu i zwalania go na ciebie itd
  • Odpowiedz
@Art10: to. Jak ja nie nawidzę tych #!$%@? pantofli, którzy nie rozumieją, że to tak, jak gdyby nie reagować na dręczenie jakiegoś patusa, bo „może da sobie w końcu spokój”. Potem przez takich typów księżniczki myślą, że wszystko im wolno i trzeba lat by wybijać im to z głowy.
  • Odpowiedz
@MikeValley: kiedyś wypaliłem do już byłej dziewczyny coś podobnego jak ostatni zwrot. "Ty jesteś tak samo #!$%@?ęta jak twoja matka i ojciec" o dziwo zamknęła japę i sobie poszła a na drugi dzień chciała normalnie gadać xD
  • Odpowiedz