Wpis z mikrobloga

@hexaf: najgorzej, że pudełka mi się normalne skończyły, więc jedna osoba dostanie opakowanie, które można uznać za takie z podtekstem przez ostatni dzień na tagu xD
  • Odpowiedz
@niewiemjakidacnick_: jeżeli się ogarnę z tym co mam do odlania i flakonami, które mam do oddania do weekendu to będzie stragan i pewnie 40-50 ml boisa rozleje, możliwe, że złapiesz od kogoś wcześniej
  • Odpowiedz
@Kair: nigdy nie miałem do czynienia z 73% (chyba), miałem dekant jeżeli dobrze pamietam od @isgorath więc jeżeli pamięta czy jakieś 2 msc temu rozlewał 73 czy 80 to może dać znać ( ͡° ͜ʖ ͡°) osobiście nie czuje różnicy między dekantem, a tym co dzisiaj przyszło, z dekantu trwałość ma atomową, projekcję na początku rownież, potem trochę się uspokaja z projektowaniem, ale dalej nie powiedziałbym, że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kair: a tak zupełnie poważnie, 3+h temu strzeliłem z flakonu na zgięcie łokcia, jest bardzo wyczuwalny bez nachylania się ani nic, może, ale to chyba bardziej doszukiwanie się i halucynacje po tym jak wiadomo, że porównuje do 73 - czuć trochę bardziej wetywerie(?), w imię nauki żeby obczaic parametry jutro zrobię global
  • Odpowiedz