Wpis z mikrobloga

Ale to jest paździerz, jednak D&D odcisnęli swoje piętno na kontynuacji. Tutaj nic się nie trzyma kupy, od pierwszego odcinka, a im dalej tym gorzej. Wiem, że dużo osób pompuje to w porównaniu do #lotr #rop no ale #!$%@? proszę ja was. Strażnik przystawia się na statku do księżniczki, dobrze że na statkach nie ma załogi ani innych pasażerów, bo by ktoś ich jeszcze zobaczył, a ten czesiek co mył pokład nawet nie podniósł głowy żeby zobaczyć jak prawie się macają. Rudy pedał najbardziej przenikliwy w całym królestwie, ‚o tam po drugiej stronie sali stoi jakiś typ w zbroi, on rucha księżniczkę, idę z nim zawrzeć pakt’. Typ zatłukł jakiegoś typa na weselu? Ojojoj nic się nie stało, nie pytajmy go dlaczego to zrobił, ani tym bardziej go nie aresztujmy. Potem polazł popełnić tradycyjne westeroskie seppuku xD albo ten brodaty cap się spruł do jedynej spoko postaci w tym serialu Daemona. Ile minęło od kiedy zabił żonkę? Strzelam jakieś 2-4 tygodnie, nieważne. No i przez ten czas nikt się nie zastanowił kto dziedziczy xD #!$%@? no serio, chyba normalna reakcja to ‚o ten #!$%@? pewnie zabił żonę, nie ma syna i teraz dziedziczy krainę’, a zrobili ‚o ten #!$%@? pewnie zabił żonę’. Serio przez ten czas nikt na to nie wpadł? Nie spodziewałem się za wiele po tym serialu, ale no #!$%@? litości, pierwsze sezony #got > (…) > gowno > #hotd
W każdym odcinku pełno debilizmów, szkoda strzępić ryja. Solidne 2/10, bo obejrzałem


Wiem, że się troszkę czepiam, ale tych głupot jest tyle, że nie mogę, wysokobudżetowy serial i tak niedopracowany
#houseofthedragon
  • 13
@nacnac: po prostu te rzeczy co opisałeś to jest błąd speed runa historii przed tańcem smoków. Dużo rzeczy pominiętych przez co dużo wątków się nie łączy. Leniwe pisanie postacie które miały być szare moralnie to robią jakie typowego złola. Zamiast rozciągnąć te wydarzenia na więcej sezonów to właśnie takie upychanie i jak sam zauważyłeś rudy najbardziej przenikliwy(może jakieś pogłoski w królestwie były bo jakby nie patrzeć Daemon ściągnął czapkę Rhaenyrze) chociaż
@Filippa: pruję się o pierdoły, które psują ten serial. Tutaj pełno rzeczy jest strasznie nielogicznych i to w każdym odcinku. Liczyłem na powrót jakości pierwszych sezonów #got, ale jednak za dużo tego, żeby nie zwracać uwagi, poziom jakiejś podrzędnej telenoweli z gigabudżetem

@nacnac: Jak dla mnie poprzedni odcinek był najlepszy, a w 5tym właśnie było trochę takich głupotek co opisałeś, ale największą głupotą to była wlaśnie scena z Cristonem Colem, który nie poniósł żadnych konsekwencji za obicie mordy Laenorowie Valeryonowi i za zabicie jego kochasia.

Jednak do D&D bym nie porównywał póki co, bo to wyższy poziom #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nacnac: Przecież każdy kolejny odcinek jest lepszy xD Twoje zarzuty są jakieś dziwne bo czepiają się totalnych pierdół, które i tak nie mają większego znaczenia. Strażnik przystawia się do księżniczki? Po prostu rozmawiają, załoga przecież jest w tle, a pewnie wiele nie słyszy bo jest na #!$%@? statku gdzie wieje i szumią fale więc dużo nie słychać. Kto miał niby aresztować Cole jak on był jednym z najwyższych rangą rycerzy w
@nacnac: @okrim: Fun fact, ten wstęp do serialu bazuje w dużej mierze na tym czego nie mówią na ekranie. Więc równie dobrze :
-> Cole w tłumie wychodzi i tłumaczy ser Harroldowi że się #!$%@?ła imba, a ten typ rzucał jakieś oskarżenia że księżniczka ten teges z kimś i to była obraza majestatu króla/księżniczki i on jako jej sworn protector musiał zareagować, a że typ się rzucił to go sprowadził
@nacnac: Bardzo dobrze, że się prujesz o takie szczegóły. Problem jest taki, że ten tag zamienił się w jakiś krąg wzajemnej masturbacji psychofanów, którzy hiperbolizują każdą wadę RoP a przymykają oczy na niedoskonałości i zaburzony World Building HotD.

To z tym krabem już było totalnym bullshitem, że królestwo które za czasów Roberta w książkach mogło wystawiać 200tyś armie w swoim peaku wystawia 700 ludzi i 2 smoki. No ok, armia bazuje