Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr
Opisze tu trzy etapy rozwoju seksualnego kobiety według mnie i wyjaśnię dlaczego później faceci nie chcą się z kobietami żenić, które już przeszły z etapu 1 na 2.

Etap 1
Dotyczy kobiet w wieku od 16 do 29 roku życia. W tym etapie są trzy rodzaje kobiet; te normalne, bez ons i fwb, które celowały w normalnych kolesi, znalazły go i wyszły za niego za mąż i są szczęśliwe. Te które celowały w 5% najprzystojniejszych i najbogatszych i które myślały, że zdobędą tego chada poprzez seks i on się z nimi ożeni i będzie im wierny (xD), a podczas gdy oni traktowali je tylko jako jednorazówki. W takiej sytuacji licznik tych kobiet rósł ładując się chcąc nie chcąc w relacje typu ons lub fwb. I trzeci typ, które świadomie ładowały się w fwb i onsy z chadami (ale takich jest bardzo mało). I tak mijały tym kobietom lata, aż doszły do:

Etap 2
Dotyczy typu kobiet drugiego i trzeciego od 30 do 39 roku życia. Tutaj te kobiety mają skrzywioną psychikę przez swoją własną głupotę - co tu dużo mówić. Ilość byłych facetów i nieudane relacje z nimi odbijają się negatywnie na psychice. Kobiety te zaczynają jechać po facetach jak po burych s**h, a robią to z trzech powodów:
1. chady ich już nie chcą, bo wolą młodsze
2. faceci, których w latach swojej młodości traktowały jak powietrze nie są chadami
3. część tych facetów, których traktowały jak powietrze, teraz nie chce ich. Bo niby dlaczego by chcieli? Kiedyś byli traktowani jak g
*o, a teraz nagle one z braku laku nagle by ich „chciały”? Nie mówiąc już o tym, że to, że te kobiety ich chcą nie jest podyktowane szczerym pożądaniem, a zwykłym strachem przed samotnością. Gdy taki facet, który kiedyś był pomijany wejdzie w związek z taką kobietą, to będzie przez nią pogardzany bo nie jest chadem. Ale jak ktoś lubi być traktowany jak gorszy sort to jego sprawa. Zastanów się chłopie, gdyby te kobiety się nie starzały i chady dalej by je chciały, to one i po 50 miały by cię gdzieś.
Powodem dla którego faceci nie chcą kobiet po 30 jest właśnie ta uraza, kiedyś byli olewani, a dziś nagle od biedy mogą być. Nie no to nie przejdzie drogie panie… Jak wy byście zareagowały gdyby faceci was tak traktowali? „No wiesz Mariolka, spróbuje z Gabrysią, bo jest lepsza od ciebie, ale jak mi nie wyjdzie z Gabi, to spróbuję z Zośką, a jak mi nie wyjdzie z Zośką no to z Baśką, a jak nie u da się z Baśką no to itd. itd., aż w końcu po kilkunastu lub kilkudziesięciu nie udanych relacjach przychodzi czas na was (Mariolkę)” No jak byście się czuły? Bo my się czujemy traktowani jak gorszy sort. I tak kobietom mija kolejna dekada, aż dobija 40 i jest:

Etap 4
W którym to etapie następuje jawna nienawiść do facetów, bo „zmarnowali mi życie i tylko mnie wykorzystywali!” O nie, nie, to ty je sobie zmarnowałaś poprzez dokonywanie beznadziejnych wyborów w etapie 1. Przykładem takie rozżalonej różowej jest bohaterka tego wpisu. I tak to właśnie w dzisiejszych czasach wygląda.

Dochodzi do tego wszystkiego jeszcze technologia, która umożliwia łatwe znajdowanie „lepszej” gałęzi. Jak myślicie dlaczego w miastach dochodzi częściej do rozwodów? Bo nie ma presji społecznej i co „ludzie powiedzą”, bo ludzie są anonimowi? Jasne, ale też dlatego, że miasta są skupiskami dużych liczb osób w których prawdopodobieństwo poznania kogoś „lepszego” zwiększa się, a tindery, instagramy, tiktoki i facebooki jeszcze bardziej to ułatwiają.

#blackpill #redpill #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6328b48ff9fd30f4fa0cff76
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania
Chciałam jeszcze dodać jeszcze jeden typ kobiety.
Te normalne znalazły typa, który niby jest spoko ale ma jakieś issue (nie chce się wiązać na poważnie zazwyczaj) i zdały sobie sprawę że z tego przysłowiowych "dzieci nie bedzie".
I zostają w okolicy 30 roku życia po 1/2 związkach.
Sama miałam taką przygodę. Na szczęście znalazłam obecnego męża.
ale ma jakieś issue (nie chce się wiązać na poważnie zazwyczaj) i


@Averna: z mojej perspektywy to wyglądało tak, że waliły mi się na łeb czerwone flagi a różowa miała problem, że nie chcę z nią mieszkać. Ale sam normalny nie jestem, w końcu mam konto na wykopie xd
MeksykańskaMarzycielka: Z twojego opisu wynika, że ty widzisz tylko jeden typ kobiet, a inne nie istnieją. W takim razie jesteś na tym samym poziomie co laski, które celują w jakichś #!$%@?ów, a potem narzekają, że wszyscy mężczyźni tacy źli, okropni, niedobrzy.

Dotyczy kobiet w wieku od 16 do 29 roku życia. W tym etapie są trzy rodzaje kobiet; te normalne, bez ons i fwb, które celowały w normalnych kolesi, znalazły go
@AnonimoweMirkoWyznania:

Z twojego opisu wynika, że ty widzisz tylko jeden typ kobiet, a inne nie istnieją.


Przecież wiadome jest, ze pisząc taki wpis jak OP trochę się generalizuje. Autor próbuje przedstawić jakąś ogólną diagnozę problemu a Ty mu wyjeżdżasz z dziecinnym "A NIE BO JA NIE, BO MOJA KOLEŻANKA I SIOSTRA BRATA CIOTECZNEGO MA INACZEJ".

Czy naprawdę przy każdym takim wpisie autor musi pisać "MOIM ZDANIEM" i podkreślać 3 razy, że
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie ma to jak maksymalnie spłycić temat relacjo damsko-męskich do "bycia chadem" bądź nie xD

#!$%@?ąc od tego że takie teorie można bez większego problemu obalić, to w sumie jeśli laska laska kogoś nie chciała jak on miał 20 lat to nie będzie go chciała mając 35 lat. Nie znam ani jednego przypadku gdzie typ dostał kosza od laski np w szkole średniej i po iluś latach byli i tak