Wpis z mikrobloga

Szymon to jednak białorycerz. Nie, to nie jest prawda, że tylko i jedynie w internecie dla kobiet liczy się głównie wygląd partnera. To jest wszędzie. Dla kobiet liczy się jedynie wygląd, charyzma (gadka) i pieniądze, a nie charakter, hobby, zainteresowania, wiedza czy inteligencja.
Gdyby było wszakże inaczej ja sam w realu jako osobą mająca szereg zainteresowań, szerszą wiedzę niż przeciętny człowiek, iq wyższe niż średnia oraz pomagąca charatywnie byłbym rozchwytywany, a przecież
ja sam w realu jako osobą mająca szereg zainteresowań, szerszą wiedzę niż przeciętny człowiek, iq wyższe niż średnia


@orionwaw: Myślę, że twoje ego nie pozwala ci na znalezienie kogoś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet czytając twój post, twój charakter wydaje się być odpychający, więc bardzo prawdopodobne, że jest coś na rzeczy właśnie w kwestii charakteru

W realu bardzo łatwo spotkać brzydala z laską ¯\_(ツ)_/¯ To nie jest
@orionwaw: Nie rozumiesz, że zainteresowania, wiedza czy inteligencja (która może prowadzić do kalectwa gdy jest zbyt wysoka) to nie jest to samo, co interesujący charakter czy zdolności interpersonalne. Np. osoba ze średnim wykształceniem może być bardziej interesująca niż ktoś z wysokim wykształceniem i odwrotnie, jedno nie determinuje drugiego.

Jeśli nie potrafisz dostrzec błędnych wzorców swoich zachowań i/lub wzorców ludzi sukcesu, którym się udaje znaleźć dziewczyny...no to po prostu masz pewne braki
@wojna_idei: Tinder to 1 z najbardziej destrukcyjnych innowacji w naszych czasach. Po co ktoś ma dać szansę przeciętniakowi, jak na wyciągnięcie ma 10 Chadów? Już nawet nie chce wspominać jak bardzo niszczy on oczekiwania oraz buduje fałszywą pewność siebie dziewczynom. A te mniej atrakcyjne wprowadza w kompleksy i zaburzenia (bo jak to, nie mogę wyglądać jak moja idolka z Inztagrama?!) Boomerzy nie rozumieją i nigdy nie zrozumieją, że czasy w których
@DJ2020: Mnie najbardziej krew zalewa jak w filmach i serialach (ostatnio też mi jakiś news się wyświetlił) jest jednostronnie pokazywane, że kobiety na tinderach mają tak ciężko. Dwie najczęstsze głupoty to
a) "faceci szukają tam tylko seksu" Jeżeli średnio atrakcyjna kobieta polubi Chada to oczywistym jest, że będzie on chciał ją tylko wykorzystać, bo tak samo jak kobiety ma on 100+ innych dopasowań.
b) "byłam na randce z jakimś dziwakiem" Trzeba
@StevenGrant: ten argument z filmu, że z kobietą poznaną w sieci łatwo zerwać kontakt jest z czapy, bo nikt ich nie zmusza do seksu przed wejściem w grono towarzyskie partnera czy zdobycia jego bliższych namiarów (gdzie mieszka, jak się nazywa itd). To świadczy tylko o tym, że kobiety mają takie same potrzeby seksualne jak mężczyżni, a nie, że są tak wielce uduchowionymi romantyczkami jak się mężczyznom wmawia. Warto też zauważyć, że
Warto też zauważyć, że kobiety wyjątkowo rzadko wchodzą w związek z przyjaciółmi (mimo, że oni by chcieli) co świadczy o tym, że są mniej dojrzałe skoro wolą kogoś całkowicie obcego o kim nic nie wiedzą


@orionwaw Samo stwierdzenie, że się z kimś przyjaźnię implikuje, że ta osoba nie działa na mnie seksualnie w żaden sposób, więc czemu bym miała chcieć wchodzić w związek romantyczny z taką osobą? Żeby i jego i siebie