Wpis z mikrobloga

#eldenring nigdy nie gralem w zadne soulsy przedtem
zaczalem niedawno ta pierwsza klasa rycerzyka z mieczem, halabarda i tarcza i ciacham jakichs zombie rycerzy na razie bez wiekszych problemow ale na ogromnego zlotego s-------a na koniu na poczatku nie bylo mocnych xD
jaka jest koncepcja tej gry? mam levelowac postac znajdujac sobie spota gdzie jest duzo latwych przeciwnikow, zapisac sobie przy ognisku i ich tam ciachac az nie bede mial high lvla? xD polowa poradnikow do tej gry pokazuje cos w tym stylu, mam nadzieje ze moge grac w miare normalnie i generycznie pchac swoim ludzikiem do przodu nie powtarzajac tych samych lokacji?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@minecraftkoxik2008: nie powtarzajac tych samych lokacji skonczysz gre pewnie na okolo 180 levelu, wchuj wiecej niz potrzebne do w miare latwego przejscia takze nie potrzeba w ogole grindowac. ja od 150 levela kupowalem kamyki bo nie mialem co z sianem robic.
  • Odpowiedz
mam nadzieje ze moge grac w miare normalnie i generycznie pchac swoim ludzikiem do przodu nie powtarzajac tych samych lokacji?


@minecraftkoxik2008: mozesz grac "normalnie" ten zloty koles na koniu to taki "samouczek" ktory ma pokazac graczowi ze nie wszystko w otwartym swiecie mozna zabic tu i teraz, tak jak kolega wyzej pisal, czyszczac w miare wszystkie lokacie i robiac bosow wbijesz spokojnie tyle poziomow ze az za duzo, oczywiscie w
  • Odpowiedz
czyszczac w miare wszystkie lokacie i robiac bosow


@3mortis: trochę to jest klątwa gracza.. Chciałbym mieć takie świeże nastawienie jak @minecraftkoxik2008 żeby nie martwić się, że coś mnie ominie.. Leć tam gdzie cię Torrent poniesie! ;D
  • Odpowiedz
@enio: mozesz tak grac w ER, chociaz zapewne duzo rzeczy Cie ominie, taki urok open worldow
ale po przejsciu calosci z lizaniem scian moge powiedziec ze masa rzeczy nie jest warta lizania scian, pod koniec gry zaczynasz dostrzegac duzo powtarzalnosci, recyklingu, rozwiazan kopiuj wklej itp wlasnie jakby gra byla robiona pod przechodzenie jej na zywiol a nie czyszczenia wszystkiego

Ale jak chcesz cos bardziej liniowego to polecam dark soulsy czy
  • Odpowiedz
jaka jest koncepcja tej gry?


@minecraftkoxik2008: robić progres i pokonywać silniejszych bossów ( ͡° ͜ʖ ͡°) generalnie musisz słuchac dialogów i wyczerpywać je do końca zawsze, oraz czytać opisy przedmiotów, ale o co w grze chodzi dokładnie i tak nie ogarniesz na początku... jeśli chodzi i rozgrywkę to ogniska pokazują Ci w którą stronę musisz się kierować, możesz eksplorować dowolnie i nawet powinieneś, a jak trafisz
  • Odpowiedz