Wpis z mikrobloga

@kowalkowskij nie w tego typu skrzynkach. Miał klucz ale do tych starych siwych skrzynek gdzie jak otwierał to wszystkie 6 naraz. A jak ty otwierałeś to inny zamek i otwierała się tylko część ( )

Edit istnieją jeszcze takie wioskowe z podnoszonym daszkiem na jednej nodze ale to już inna bajka
@fredie:
Zasadnicze pytanie. Składałeś wniosek o doręczanie listów poleconych do skrzynki, bez podpisu?
Bez tego listonosz nie może już wrzucać poleconych do skrzynki (takie prawo miał podczas obowiązywania stanu epidemii).
@fredie:
To składaj skargę, bo listonosz powinien doręczyć przesyłkę do rąk adresata (lub osoby z nim mieszkającej) lub zostawić awizo. Składaj reklamację, przynajmniej listonosz dostanie po kieszeni (za coś takiego mają potrącane z wypłaty) i koniecznie dołącz zdjęcia.
@fredie: Skargi działają. Kiedyś przyszła poleconym do mnie nowa karta z banku. Nie zaznaczyłem zgody na wrzucanie poleconych do skrzynki, ale dziad i tak ją tam wrzucił, tylko że otwartą kopertę osobno, list osobno, kartę luzem osobno xD Oczywiście karta od razu do zablokowania, a na pocztę pismo z pytaniem kto podpisał się pod odbiorem przesyłki bo nie byłem to ja. Dostałem jakiś wykręt że niby doszło do pomyłki blablabla ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kowalkowskij: Listonosz nie ma kluczy. Uważasz, że spółdzielnie mieszkaniowe dorabiają klucze i dostarczają ich kopie poczcie, a potem listonosz nosi ze sobą pęk setek kluczy?