Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak ogarnąć kompulsywne objadanie się, czy jest tu jakaś osoba której udało się to pokonać, jeśli tak to w jaki sposób. Zmagam się z tym od 4 lat z niewielkimi przerwami i nie wiem co począć, zaczynam jeść i pomimo tego że zdaje sobie sprawę z tego że musze przestać to jem dalej, nie potrafie tego zatrzymać. W czasie takiego napadu spokojnie moge zjeść 3-5k kcal w bardzo krótkim czasie. Jak wiadomo po zjedzeniu takiej ilości jedzenia czuję się jak gówno psychicznie i fizycznie. Za rady typu "just nie jedz tyle bro" podziękuję
#obzeramsie #objadanie #objadaniesie #depresja #psychologia #psychoterepia #odchudzanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #632771a0ca83b03f267546a8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: 1.5kg warzyw codziennie w np 3 posiłkach, podbijasz tym mega objętość, dzielisz na porcje, wrzucasz do tego mało węgli np 50g ryżu. Ziemniaki mają super indeks sytości, plus 100 g to około 70 kalorii. Czyli 100 gram ryżu, to tyle kalorii co 500g zmieniakow. Więc ja bym zalecił 3 posiłki gdzie jest po 500g zmieniakow i 500 gram różnych warzyw. Plus powiedzmy jakieś mięso 200g. Czyli w 3 posiłkach masz
OP: @KomendaGlownaPolicji @wszystkieNazwyZajete Problem w tym że w czasie takiego napadu niekoniecznie jem tylko słodycze, może to być chleb, serki wiejskie, owoce generalnie wszystko co wejdzie pod rękę. Bardziej chodzi o sam akt jedzenia niż sam typ jedzenia.
Niestety gdybym kupował tylko 2k to najpewniej bym to zjadł w czasie napadu, po czym nie miałbym co jeść gdybym był głodny, a głód jest instant wyzwalaczem napadu
---

Ten komentarz został dodany
MeksykańskiJanusz: Polecam trening interwałowy Insanity - Shaun T ściągnij z chomikuj. Gwarantuję Ci, że prędzej czy później nawet jakbym zapłacił Tobie 1000zł - nie weźmiesz po tym do ust śmieciowego jedzenia. Tylko musisz wytrwale trenować i systematycznie wykonywać codziennie wszystkie treningi. Poza niedzielą. Ale warto.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua