Wpis z mikrobloga

Witajcie. Od wielu lat uprawiam sport i chodzę na siłownię. Zawsze (zwłaszcza przed siłownią) robię rozgrzewkę, rozciągam wszystkie partie ciała. W ubiegłym tygodniu gdy poszedłem na siłownię robiłem ten sam zestaw ćwiczeń co zawsze po jakimś czasie bardzo zaczęło boleć w okolicy szyi i ból ciągnie się do okolic serca - zwłaszcza przy obracaniu głową. Obrót głową w jedną i drugą stronę jest możliwy ale przy obrocie w lewą stronę czuję ból w okolicy serca. Podobnie przy podnoszeniu się/wstawaniu. Wykluczam tutaj choroby serca ponieważ regularnie wykonuję szereg różnych badań. Ostatnie badanie stwierdziło, że budowa serca jak i działanie - wszystko jest w normie.
Zapisałem się do fizjoterapeuty może coś uda mu się zaradzić? Jak myślicie. Co to takiego może być? Czy ktoś z Was miał taką przypadłość?
#medycyna #silownia #sport #mikrokoksy
  • 5
@TakiTaki: normalna sprawa. Ja właśnie wracam po kontuzji mięśnia dwugłowego - dzień po dniu byłem pograć w piłkę, wróciłem 3 msc temu do intensywnego uprawiania sportu po 6-letniej przerwie i dwa tygodnie temu na gierce sam sobie kuku zrobiłem, jutro znów zaczynam cisnąć dalej. Cztery wizyty na rehabilitacjach (głównie masaż + naciąganie całej nogi), dwa tyg. Odpoczynku i od jutra bieganko. Zdrówka!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rabissimo: żona mi przed chwilą zrobiła taki masaż, że jest dużo lepiej ale czuję, że coś jeszcze w środku siedzi. Dlatego na pewno nie odwołam wizyty u fizjo.