Wpis z mikrobloga

  • 1
@Filippa to pytanie raczej zadaj sobie skoro nie potrafisz przeczytać mojej wypowiedzi ze zrozumieniem. Widziałaś powiedzmy z 5 lat temu taką wróżkę jak na tym zdjeciu w jakiejś bajce?

Tutaj chodzi o całokształt tej postaci, a nie tylko to że jest czarna. Przecież jasno napisałem zacytuję "wróżka jest łysa, stara, szpetna, czarna". Ty tylko zauważyłaś słowo czarna, a resztę chyba celowo ominęłaś. Wyłapałaś tylko element mojej wypowiedzi, dokładnie 1/4 cech i masz
  • Odpowiedz
@Pierwiastek_z_Czech: Ale ty masz płytki tok rozumowania xd

A jak Królewne Sniezke zrobią w jakiejś produkcji mężczyzną i ja powiem, że mi się nie podoba to pewnie stwierdzisz, że jestem seksistą bo krytykuje produkcję ze względu na płeć fikcyjnej postaci.

śmieszne co się z ludźmi stało
  • Odpowiedz
@Pio23: a na jakiej podstawie ty i ludzie piszący takie opinie jak ty oceniacie co jest na siłę a co jest w porządku? bo mam wrażenie, że to takie czepialstwo. w takich filmach Tarantino też jest sporo heteroseksualnych wątków, które nic nie wnosiły do fabuły (ba, u Tarantino w wielu filmach jest kilka minut wątku fetyszu stóp). I mi to nie przeszkadza, kocham filmy Tarantino. Ale gdybym miał takie podejście jak
  • Odpowiedz
A jak Królewne Sniezke zrobią w jakiejś produkcji mężczyzną i ja powiem, że mi się nie podoba to pewnie stwierdzisz, że jestem seksistą bo krytykuje produkcję ze względu na płeć fikcyjnej postaci.

śmieszne co się z ludźmi stało


@cebularz_szkorbutnikowy: no... tak? To jest sztuka, każdy może napisać swoją wersję znanego tekstu kultury zinterpretowanego na nowo, powstają tak zwane adaptacje kulturowe (np. polska wersja Shreka) gdzie całość tekstu tłumaczonego dubbingu jest oderwana
  • Odpowiedz
@ananasowy: No a ja chyba mogę wyrazić swoją opinię, że takie a nie inne przedstawienie postaci mi się po prostu nie podoba?

Czy wprowadzamy jakąś cenzurę i już nie można mieć własnego zdania na żaden temat?
  • Odpowiedz