Wpis z mikrobloga

@zwodek: to nawet nie o kolor skory chodzi, ale po prostu jak ona #!$%@? strasznie wyglada. nie widzisz tego, czy do tego stopnia lewacko mozg masz wyprany, ze z automatu mowisz, ze czarne jest piekne?
  • Odpowiedz
@soundboy: nie przejmuj się, jakieś maminsynki ci się spłakały, że jesteś rasiolem już, ale np moja żona, która nie ma problemu z netfliksowymi produkcjami z czarnymi w roli arystokracji w 17wiecznej anglii (xD)

to stwierdziła, że ta wróżka je po prostu #!$%@? brzydka i nie pasuje tam całkowicie xD
  • Odpowiedz
@Pio23 jesteś ułomny? Czy tylko udajesz?
W San Andreas też mieliśmy mega lewacka poprawnosc polityczna bo graliśmy murzynem xD
Producentami takich filmów są amerykanie, nie polacy.
Ameryka to kraj imigrancki, który może być ojczyzną zarówno dla Polaka, Jamajczyka i Hiszpana, bulwersuje cię to, że robiąc film korzystają po prostu ze swoich obywateli?
Gdyby ta wróżka była biała a nadal szpetna nijr by nawet na to nie zwrócił uwagi, ale gdy wróżka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@soundboy: op ma rację. Proponuję na przyszłość sprawdzać nowe wersje bo prawie wszędzie wsadzony jest czarny albo lgbt. Ja córce puściłem klasyczna wersję bajki i się podobało
  • Odpowiedz
  • 1
@ananasowy czarnoskórzy aktorzy grają przecież w filmach od bardzo dawna i nic do nich nie mam. Masz wielu znanych czarnych aktorów i filmy z nimi są bardzo dobre: Murphy, Washington(filmy z nim lubię szczególnie) itd. Ale widziałeś w jakiejś bajce albo filmie kilka lat temu(jeszcze przed tą całą poprawnością) coś typu czarna, brzydka wróżka? Do pewnych ról nie powinno się zmieniać postaci i na siłę zmieniać jej założenia żeby obsadzić w
  • Odpowiedz