Wpis z mikrobloga

List od zbanowanej @WielkiNos
==================================================
#pzw Mirki i Mirabelki xd

Myślałam, że nikt nie zauważy, że zniknęłam, a tu taka niespodzianka na mirko i w PW. Cholernie mi miło, że ktoś pamięta. Otóż ban był niejako na własne życzenie. Kolega @Nieznajomy_U_Bram dobrze wyjaśnił co się stało, ale jego posty też usunięto. Użytkownicy, którzy widzieli na żywo post ze zdjęciem nigeryjskich pankejków w hołdzie wszystkim zbanowanym za zakazane litery sami z resztą pisali, że będzie ban, więc wiedziałam na co się piszę wstawiając to zdjęcie. I tak chciałam dostać bananową odznakę, a poza tym mam trochę czytania do nadrobienia, więc do zobaczenia za 2 tygodnie. Będę tęsknić xd

@Bananek2 <3 jak wrócę napiszę chociaż już w sumie wyjaśniłam za co jest ban. Jestem dobra i w ogóle do rany przyłóż, ale czasem potrzebuję trochę emocji i życia na krawędzi.

@12planete niestety nici z herbatki, bo mnie zbanowali
@login_yogin koniec dyskusji o marchewkach na 2 tygodnie
@PanRatel niestety to nie takie proste @Szpinak_Chlopa napisz jak ty to robisz
@MSDS @Leszcz_Bagienny dzięki to bardzo miłe
@lexico powód masz wyżej, a jedyny pill jaki mnie dotyczy to #nospill. To nie za post o spojrzeniu 1000 knag ban. Peace bro.

@Felonious_Gru , @Kroledyp dzięki za poprawę humoru chłopaki.

@Whaadahell @ff99pl @PatrikoXD jak widać #nospill mnie dotyka nawet na banie :|

@saviour jak wrócę będę kontynuować.

@Szumny xddd widzę nadal mam ten opis u ciebie xd

@Soothsayer dzięki kolego dobry poczciwy.

@AbaKowner nie jestem żydówką! Mam duży nos, ale jest prosty.

@MglawicaKraba rozumiem, że to ty się rozprułeś i chłopaków posprzedawałeś konfidencie liżący tyłki królom sawanny. No cóż każdy ma jakieś hobby.

@NaczelnyAgnostyk @yupitr @Zjedzon @Malachitowa_Laka_Morza @kaluka106 @cocojambo210 powód bana napisałam wyżej.

@gimnazjumqqq dziękuję za wiadomość z prostą instrukcja dla prostej kobiety jak pisać z bana <3

Jeszcze raz dziękuję za pamięć i do zobaczenia po drugiej stronie.

#banicja #wolamyzbanowanych #moderacja #moderacjacontent #wielkinos
==================================================
Nadawca zweryfikowany
Wysłano dzięki #wolamyzbanowanych

Pobierz gimnazjumqqq - List od zbanowanej @WielkiNos 
======================================...
źródło: comment_1663490022aIqj95hIBEuMgZ55yblDKB.jpg
  • 32
@gimnazjumqqq: Miałem ją na czarnej, ale gdy walka jest o wolność słowa, prywatne poglądy przestają mieć znaczenie. Jazda z moderacją zgodnie z rozkładem!


@Hangry: wow. Nie umiem tego dobrze ująć w słowa,
ale szczerze mówiąc jestem w szoku, że moderacja zachowuje się tak, że padają takie deklaracje. Takie jednoczenie się. Szacunek! W ogóle bardzo dobra wypowiedź. Niejako symbol tego, co się ostatnio tutaj dzieje