Wpis z mikrobloga

@Aleksander_II: nic do tego nie mam, ale ta Rosja umarła, została zdeptana, opluta i w naszych czasach (tzn. w perspektywie co najmniej kilkudziesięciu lat) już nie wróci. Rosjanie obecnie to upodlony przez dekady zbrodniczej władzy naród któremu w normalnych czasach można współczuć, ale to współczucie zanika gdy w grę zaczyna wchodzić tak wielkie zło które wyrządzają, własnoręcznie bądź samą ignorancją. To jak ze wściekłym psem. Wiesz, że to nie jego wina,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BFyre:

Dlatego wybacz(cie), ale w mojej hierarchii dobrostan "zwykłych Rosjan" jest obecnie daleko za dobrostanem Polaków, Ukraińców czy choćby zwierząt domowych.


A Białorusinów pod nielegalną władzą Łukaszenki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aleksander_II: Dodam jeszcze tylko odnośnie poprzedniego postu: Rosjanin jako jednostka oczywiście może być wciąż dobrym człowiekiem, ale niestety, przez ich obecne zachowanie jako społeczeństwa, taki Rosjanin zaczyna w moich oczach z punktami ujemnymi i musi wykazać dobrą wolę i moralność człowieka "pierwszego świata" żeby wyjść na zero i zasłużyć na szacunek jakim innych ludzi darzę od razu.

A Białorusinów pod nielegalną władzą Łukaszenki?

Białorusinów szanuję, próbowali kartofla obalić, zostali brutalnie stłumieni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BFyre: Widzę, że dzisiaj jakaś zmasowana akcja skierowana pod moim adresem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Posłuchaj Aleksandra - mówi samą prawdę.
Robię to, co robię (a nie zgadzam się, że to nie do mnie należy oczernianie takich ludzi jak ty za ich słowa) i będę to robić. Gdy widzę poziom waszej hipokryzji i głupoty, to nie sposób zareagować. Zresztą, mam inne poglądy, dlatego boli mnie wasza skrajnie
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK: to nie chodzi o Twoją propagande którą tu siejesz za ruble lub z przekonania … tu chodzi o niski poziom dyskusji z Tobą … posty nie zgodne z Twoją linią propagandy są przez Ciebie kasowane … przez to jesteś tu zbyteczny jak i inne trole onuc.
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK: przynajmniej nie kasuje wpisów innym trollu … tylko tyle lub aż tyle ;)

Poza tym stary nie chce żebyś odebrał to jako atak ale serio poszukaj specjalisty … bo nie jest to normalne. Być może to stres lub zaburzenia z dzieciństwa ale masz poważne problemy które się być może uwidaczniają tylko w necie … przypominasz mi mojego kolegę który w podstawówce wyrywał muchom skrzydła, w zawodówce znęcał się nad żabami,
  • Odpowiedz