Wpis z mikrobloga

@Treda: 2007/8/9 ostatnie lata beztroski , gimnazjum luz i pełnia czasu w wakacje. W szkole też dawałem radę na luzaku :D Na topie był metal, wychodziły super seriale jak Heroesy no jeden z topowych okresów w moim życiu.

2015- mimo że zarabiałem 2200zł to miałem samochód ( golf 3), fajny telefon note 2, stać mnie było na wakacje no starczało na potrzeby i co ważne reszta mojej ekipy była czasowa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Treda: ehhh, ostatnie podróże po Chinach, ostatnie totalnie normalne wakacje bez covidowej sraczki i w normalnej cenie, ostatnie wesela z prawdziwego zdarzenia, w kraju jeszcze lecieliśmy na inercji po rządach PO i było w miarę normalnie cenowo, choć już zaczynało wtedy rosnąć.
  • Odpowiedz
  • 0
@okno2137 jak pracujesz w dowolnej branży usługowej (choćby budowlanka, it, czy cokolwiek co dostało kopa przez co idą) i zarabiasz podobnie co wcześniej, to dajesz się dymac pracodawcy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Treda: a pamiętacie jak w 2020 w każdym miesiącu była jakaś tragedia na świecie? To wtedy co był pożar lasów amazońskich, pożary w Australii i kurde więcej nie pamiętam tyle tego było
  • Odpowiedz