Wpis z mikrobloga

Gavi - piłkarz Barcelony, dostaje zapewne ig/numer jakiejś dziewczyny podczas rozdawania autografów.
Jestem ciekaw opinii przegrywów i akrobatów intelektualnych z tagu #blackpill

To w końcu ten wygląd ma znaczenie czy wszystko zależy od pozycji i zasobności portfela? Gavi, gość który wygląda dalej jak jakiś gimnazjalista, nie ma kompletnie męskiej sylwetki i ma 173cm, czyli według wiekszośći z tych tagów jest odpadem ludzkim i manletem. A wyrywa, pisze i rucha pewnie takie kobiety, do jakich wy przegrywy walicie codziennie konia w internecie.

Czy wy myślicie, że takie dziewczyny by do niego podbijały jakby pracował gdzieś jako zwykły korposzczur czy inny pracownik fizyczny w fabryce pod Madrytem?

Pozycja społeczna, pieniądze >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> wygląd

W ogóle jest to piękny przykład niektórych #logikarozowychpaskow Zrobią wszystko, aby mieć ustawione życie.

#bekazprzegrywow #bekazpodludzi #przegryw #zwiazki
technojezus - Gavi - piłkarz Barcelony, dostaje zapewne ig/numer jakiejś dziewczyny p...
  • 42
Też dostaje i co z tego? XD Chłopie żyjemy w czasach gdzie laski się nickiem na insta przedstawiają nie imieniem. Wyjdź na miasto do klubu w weekend i zacznij zagadywać


@Cztero0404: ale o co tobie chodzi, bo nie rozumiem?
jak ja tym wpisem wyśmiewasz blackpillarzy


@technojezus: wyśmiewasz siebie tylko i wyłącznie tym wpisem, dajesz filmik z gościem wyglądającym lepiej niż 97% polaków i hmm jak to możliwe że go dziewczyna wyrywa xd może dlatego że ma mordę oskarka i przy okazji jest znanym piłkarzem hmm

Pozycja społeczna, pieniądze >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> wygląd

^takie coś to już musi być troll xD serio myślisz że kobieta onanizuje się myśląc o kawałkach papieru z jakimiś
zaorales siebie samemu xD. Wstawiasz goscia o aparycji pretty boya


@Light_Of_Revolution: 173cm i pretty boy xD no w #!$%@? siebie zaorałem.

Po prostu sa na podobnym poziomie z wyglądem, no chyba ze chcesz być wyplatomatem ktorego kobieta nie będzie pożądać, a jedynie gardzić.


XDDDDD Ribery to też ,,wypłatomat'' albo Shaqiri?
dajesz filmik z gościem wyglądającym lepiej niż 97%


@ehhcokolwiek: lepiej bo co? Bo zarabia miliony? Przypominam, on ma wzrost i co najważniejsze aparycje nastolatka z gimnazjum/liceum.

i hmm jak to możliwe że go dziewczyna wyrywa xd może dlatego że ma mordę oskarka i przy okazji jest znanym piłkarzem hmm


XDDDD tylko i wyłącznie bo jest bogatym piłkarzem. Przecież pisałem, czy Ty myslisz, że ta sama dziewczyna by o niego zabiegała jakby
@Light_Of_Revolution: Nie wiem, Ty gdzieś żyjesz w piwnicy? Tyle razy się słyszy, czy gdzieś w telewizji (nie filmy i seriale) gdzie ludzie mówią, że partner/ka się nie podobała na początku, ale jak się bliżej poznali, to już załapało.

Moja siostra cioteczna ma przeciętnego i bardzo niskiego męża. Wytłumacz mi, jakim cudem są razem i mają dziecko? Przecież według takich jak Ty ONA GO NIE PORZĄDA! Gośc zaradny jak nie wiem, ma
Gdyby wygląd był najważniejszy, to by nie było większości związków


@technojezus: kobiety wchodzą w związki z różnych powodów, czasem z zakochania, czasem z powodów finansowych, czasem by chwilowo wypełnić pustkę dopóki nie znajdzie się ktoś lepszy. Brzydcy i niscy też są w związkach lecz często robią tam za tampony emocjonalne, bankomaty i tym podobne. Na tyle się przydadzą pieniądze. Ja jednak już chyba wolałbym być sam niż płacić za bycie w
brzydcy i niscy też są w związkach lecz często robią tam za tampony emocjonalne, bankomaty i tym podobne.


@ehhcokolwiek: ci brzydcy i niscy co mają juz dziecko z kobietą, to też ,,tampony emocjonalne'' xD?

Pomijając fakt jak te związki wyglądają, ja akurat zauważyłem że często im gorzej wygląda facet tym mniej wesoło ma w związku.


Ale skąd wiesz? Prowadzisz jakieś badania?

No...tak. A dlaczego kobiety będąc w stabilnych małżeństwach z dobrze
przegrywów i blackpilarzy, którzy mówią, że wygląd nie jest ważny


@technojezus: coś już ci się miesza wszystko xD z dupy pytasz mnie o badania na temat mojej obserwacji a sam rzucasz jakimiś subiektywnymi stwierdzeniami na których opierasz swoją argumentację. Stwierdzeniami że ten gość wygląda "przeciętnie" (XDD, ta pewnie) a jako przykłady przystojnych gości podajesz takich co jak wygooglowałem to mi się śmiać zachciało xD i się uparłeś tego wzrostu jak twardy
a jako przykłady przystojnych gości podajesz takich co jak wygooglowałem to mi się śmiać zachciało xD


@ehhcokolwiek: No jeszcze powiedz, że ten z Barcelony lepiej wygląda od tych dwóch co ci podałem to już w ogóle możemy przestać pisać. Zarzucasz mi jakiś blackpill, a nie #!$%@?łeś twarzy, która jest normalna. Zresztą od pewnie na kosmetyki i jakiś specjalistów wydaje tyle, ile ty masz wypłaty. zobacz sobie ronaldo przed kasą i po.
@technojezus:

Moja siostra cioteczna ma przeciętnego i bardzo niskiego męża. Wytłumacz mi, jakim cudem są razem i mają dziecko? Przecież według takich jak Ty ONA GO NIE PORZĄDA! Gośc zaradny jak nie wiem, ma kilka prac. Razem wybudowali dom. Mój brat cioteczny jest niski, dodatkowo nie dba kompletnie o swój wygląd. Znalazł partnerkę x razy ładniejszą z którą po kilku latach znajomości wziął ślub. Po nim ostro się roztył i jakoś