Wpis z mikrobloga

A wykopki maja dobra pamiec, czy tylko pojemnosc 128mb na wspomnienia z max sprzed paru dni?
Przypominam, ze cztery lata temu Mrs. Honey na IEM'ie w Katowicach bila niemca Palkersonowi.
A jak juz zostaniemy przy tych niemcach to wiadomo, ze owa "gwiazda" byla roksa z kingi u naszych zachodnich sasiadów.

Btw czaicie, ze nie ma absolutnie zadnej POLSKIEJ zawodniczki w freak galach, która nie mialaby w CV jakiegos przypalu bolcowego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kre-dens - A wykopki maja dobra pamiec, czy tylko pojemnosc 128mb na wspomnienia z ma...

źródło: comment_1663223386jz8DQEgpRwKi8sS2CQmEEB.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@kre-dens: zawsze mam beke jak ci infu-pscyhopaci żałują i okazują przed publicznością skruchę za swoje występki z przeszłości. Jakoś nie było widać tej skruchy gdy szarpała typowi flaka na zapełnionych trybunach. Skoro coś takiego nie stanowiło dla niej problemu to strach pomyśleć co musiała odwalać w berlinie xD
  • Odpowiedz
@MG42: mysle, ze gdyby byloby to fame to zwyrol podbilby z: "mrs honey ja mam do ciebie takie pytanie, pamietasz sytuacje z IEM w 2018 z Pallasidem? tak? co wtedy czulas? bylo dobrze?" :D
  • Odpowiedz
@kre-dens: Przecież ją pięć minut wystarczy posłuchać, żeby wiedzieć, że to dno. Nie znając biografii. A niektórym zwyczajnie sperma mózgi zalewa, to i ośrodek pamięci szwankuje.
  • Odpowiedz