Wpis z mikrobloga

@Grzegorz_Daun: Typowa kobieta z tindera, nie szuka nikogo chyba że jesteś przystojny i bogaty, to wtedy ROZWAŻY EWENTUALNIE możliwość spotkania z Tobą. Jeśli oczywiscie zapłacisz za jedzenie na które ją zabierzesz.
  • Odpowiedz
@spiritoo: Szkoda, że mogę Ci dać tylko jednego plusa. Mam kilka lat więcej ( nie chodziłam do gimnazjum) i tak właśnie przeżyłam z kimś 20 lat. Do listy życia z dupkiem dodajmy nałogi, długi, wieczne narzekanie jaki to świat jest zły i kłody pod nogi rzuca. Ale ja go kocham, wspieram, jestem wierna bla bla. Kiedy wreszcie zebrałam się na odwagę, żeby podziękować za współpracę nie minął nawet rok a zostałam
  • Odpowiedz
@Grzegorz_Daun: takich akurat jest na pęczki:

"nie wiem czego chcę dopóki nie znajdę chada który mi pomoże to okiełznać".

Nie jestem chadem ale taka jedna mnie w tym na studiach uświadomiła - tydzień po zerwanych przez nią zaręczynach po paro-letnim związku już ją m(ł)otałem
  • Odpowiedz
@2kopytka: Skąd wiesz, że będzie to trwało latami. Nie martw się. Kilka miesięcy i znajdziesz sobie betabankomat. Może nie będzie przystojnym dupkiem, ale zawsze będzie łatwiej we dwójkę.
  • Odpowiedz
@shigeno14: Z tym przystojnym to powiem tak, wziełam sobie cichego mirka okularnika z nadwagą a charakterek rozwinął mu się z czasem. A betabankomatu nie potrzebuje, zawsze utrzymywałam się sama.
  • Odpowiedz
@2kopytka: mocno Cię przytulam ()

Według wykopu to jako kobieta z dzieckiem, to wiesz, jakiś chad cie zapłodnił i teraz szukasz frajera beciaka, bo przecież nie ma innej możliwości w życiu.

Ja zaraz trzydzieści, to też już zaraz przeterminowana. Wyszalałam się przecież (huehuehue z jednym typem) i teraz będę szukać kogoś na stałe jak już poznałam miiiiiliooooony penisów, bo przecież wszystkie jesteśmy takie same.

Wysyłam
  • Odpowiedz
@Grzegorz_Daun: szczerze mówiąc poza niezbyt fortunnym wyborem miejsca do rozmowy, to nie widzę tutaj nic złego. Rozstania bywają ciężkie, no i ogólnie już nawet pomijając złamania serca, ja w pewnych nieciekawych momentach życia nie byłem w stanie skupić się na biernej rozrywce, YT czy serialu, myśli dojeżdżały. Więc siedziałem na wypoku, pisałem z ludźmi, brałem i dawałem coś od siebie i tak zajmowałem myśli a przy okazji czasem komuś może pomogłem,
  • Odpowiedz
@Grzegorz_Daun: eh, tęsknie za samym sobą gdzie miałbym takie samo stwierdzenie, że szybko sobie kogoś szuka.
teraz wzbudza to takie samo zdziwienie jak korki na ulicy. po prostu są.

a po drugie dla niej ten 2 letni związek skończył sie pewnie rok wcześniej i teraz w końcu czuje się wolna, a przed jej exem z rok dochodzenia do siebie.
  • Odpowiedz
@spiritoo: Ja tam zawsze nawiązuje szczerze i prawdziwe więzi emocjonalne z partnerką, staje się częścią mojego życia i nie uważam za normalne aby po kimś takie wydarzenie jak utrata bliskiej osoby mogło spłynąć jak po kaczce.

Z drugiej zaś strony nigdy nie byłem w tak długim związku. Podobno wtedy jest inaczej.
  • Odpowiedz
@r5678: Też sobie nie wyobrażałam, a tu proszę. Można? Można. Mnie zmiotło z planszy na jakiś czas, a chłop 15 lat związku i 21 lat znajomości zapomniał w trzy dni. Co poradzisz? Nic nie poradzisz.
  • Odpowiedz
@spiritoo: Może masz po prostu bardzo zdrowe poczucie własnej wartości, i przez to co on Ci zrobił to czujesz do niego ogromną niechęć przez to nie czujesz się tak źle aby rozpaczać. Bo w sumie tak powinno być.

Myślę że możesz się spodziewać że będzie chciał do Ciebie wrócić.. ale chyba wiesz co wtedy robić ;)
  • Odpowiedz
@spiritoo: @2kopytka: że też różowe są w stanie przez tyle lat ignorować wszystkie czerwone flagi które pojawiają się po 2-3 latach. Zamiast wiać to siedzą nie wiadomo po co, licząc nie wiadomo na co.
Tak czy siak życzę powodzonka, macie 5 milionów kawalerów do wyboru, teraz z większą świadomością i wiedzą dokonacie lepszego wyboru, nawet na wykopie się ludzie poznają.
  • Odpowiedz
@smisnykolo: Czerwone flagi mówisz? Nie związałam się z imprezowym chadem, pijakiem i narkomanem. To był spokojny nastolatek, który planował medycynę. Prawie nie pił podczas gdy koledzy imprezowali i chlali. A potem było życie, sukcesy i porażki, złe i dobre decyzje. Tyle o sobie wiemy ile nas sprawdzono. Na Wykopie często mężczyźni żalą się, że kobiety porzucają pod byle pretekstem, kiedy oni mają problemy. Nie mogą pokazać słabości. Ja nie zostawiłam a
  • Odpowiedz
Na koniec życzę samych łatwych decyzji w życiu.

Widzę co tutaj zrobiłaś.

Nie mogą pokazać słabości

Robię dokładnie odwrotnie, pokazuję prawdziwego siebie przez co wpadam do kategorii kolega.
@2kopytka:
  • Odpowiedz