Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak adwokaci, bankierzy czy Oil engineers mogą sobie patrzeć w oczy z rana?

Od paru lat pracuje z portfolio managerami z londynu i nie mogę uwierzyć jaki to jest scam. Dorabiają historie do tego jakimi oni są świetnymi traderami a mają wyniki podobne do sp500. Fundusze co używają "algotrading" inwestują w krypto, jakimi to nie są specjalistami, że zawsze wierzyli w krypto, że defi - a sami sa grubymi bankami, płatne artykuły o tym jakie wspaniałe returns mieli tak do lipca 2021 a później cisza (ciekaw jestem czemu... To że BTC zatankował nie mial nic z tym do czynienia /s).
80% inwestorów tych segregated portfolios czy partnerships to Rosjanie, arabowie lub hindusi z brytyjskimi paszportami.
Ci trader że dorabiaja historie o high volatility, o tym jak to śledzą spółki, algorytmy itd a koniec końców to networking i insider trading robi przychody. Te bajki w private placements memo... Kłamią jak z nut a jak raz na ruski rok ktoś ich złapie (ftc) to mały artykulik, odsiedzą rok, i znowu się ich wciska do innego funduszu.

Szaraczki nie mają pojęcia jak zepsuty jest ten świat i jaki jest potwornie sztuczny. Domyślam się że podobnie mają adwokaci (sam jestem radca ale córka jeszcze nie studiuje prawa) jak bronią gruba mafię. Albo pracownicy jakiegoś aramco co niszczą wszystko ale profitsssss. Dyrektorzy shell, ceos jakiś petro companies. Jak można mieć tak zerowy poziom empatii? Jak można być tak złym człowiekiem co zglisza po sobie zostawia?

Dorabia się historie, kłamie się w żywe oczy, w większości to pranie pieniędzy i kompletnie nic to nie przynosi, Żadnych korzyści. Pieniądz robi pusty pieniądz. Księgowi to przyklepują i tak się kręci ten pieprzony świat.

Jak można sobie patrzeć w twarz z rana?

#zalesie #prawo #finanse #ekonomia #korposwiat #takaprawda

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6320e90025419e4847c2a7ae
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5