Wpis z mikrobloga

to przecież jeden z najdoskonalszych zwrotów grzecznościowych motywacyjnych


@suqmadiq2ama: w mojej pierwszej robocie na produkcji mieliśmy przestój ok godzinny bo brakło materiału. #!$%@?ąłem się na palecie by dać odpocząć trochę plecom. Menedżer jak przyszedł to z ryjem na mnie, że nic nie robię, inni grzecznie stali lub udawali że coś robią. Na następny dzień pisaliśmy wypowiedzenie za porozumieniem stron. ¯\_(ツ)_/¯
@suqmadiq2ama: w chlewie obsranym gównem to owszem, bo mentalności fornala z pokolenia na pokolenie nie wytrzebisz. Meanwhile w cywilizowanym świecie robią manipulatory do przenoszenia elementów na taśmie, poza umysłem Januszexu
@Pan_kurczak: długotrwałem leżenie samo w sobie też nie jest do końca komfortowe - stały ucisk na określone partie mięśni, nieprzyzwyczajone do takiego zadania
@suqmadiq2ama
@TymRazemNieBedeBordo
@Papieszpolak6996
@tigga

Mirki, bo widzę, że macie już trochę doświadczenia. Nie ma teraz zbytnio jak szperać, ale macie może pojęcie, czy kodeks pracy nie reguluje tego w jakiś sposób? Że pracownik może sobie usiąść raz na jakiś czas?

Mam na dziale manipulatory do podnoszenia, podnośniki, wózki widłowe, suwnice no i krzesła, bo z nich często też można wykonać sporą część pracy, która jest obserwacja, ale kurde, są inne działy, takie