Wpis z mikrobloga

To co PiS wyprawia z wynagrodzeniem minimalnym to jest nic innego jak zabijanie klasy średniej i próba powrotu do podziału społeczeństwa na oligarchów i motłoch.
Jeden tylko gość z PiSu okazuje się takim specjalistą po wcześniej pracy w obuwniczym, że potrafi zasiadać w kilku radach nadzorczych w tym samym czasie.

Partnerzy pisowców, rodzina, znajomi nagle okazują się wybitnymi specjalistami, którzy potrafią sobie poradzić na dyrektorskim stanowisku w zupełnie innej branży z dnia na dzień, kilka rad nadzorczych to w ogóle nie problem.

Dziwne, że w 38 milionowym kraju, brakuje specjalistów poza rodziną i znajomymi z partii.

PiS ewidentnie jest antypolski, rozbraja kraj od środka i próbuje stworzyć nową klasę wyższą z miernych-ale-wiernych pionków partii.

Ich bezczelna propaganda w TVP od początku sugerowała jakieś agresywne 'projekty' społeczne, nikt nie wierzył w żadne dobre intencje po przejęciu prasy ale przecież to co Ci ludzie wyrabiają w Polsce to jest jakiś absurd...

I najgorsze jest to, że ludzie to łykają, łykają bez odrobiny refleksji i pozwalają niszczyć kraj w imię widzimisię jakiś kompletnych kretynów z urojeniami i kompleksami.

Brawo Polacy, Wasz kolektywny rozum jest równy intelektowi ziemniaka.

Nie wiem jak można dawać się manipulować takim skończonym debilom.

#polityka #teoriespiskowe #bekazpis
  • 18
  • Odpowiedz
@Hektorrr: PiS to najbardziej niekompetentna władza jak nam się trafiła chyba od Michała Korybuta Wiśniowieckiego. I to nie chodzi o ich poglądy polityczne, bo mimo iż jestem przeciwnikiem przesadnego socjalu, jestem pewien że da sie go zrobić dużo lepiej. PiS nie ma kompetencji do niczego, a ich umiejętności rządzenia ograniczają się do rzucania coraz większych pieniędzy w stronę różnych grup społecznych. Mnie osobiście PiS przekonał do jednego. W okolicach następnych wyborów
  • Odpowiedz
@Hektorrr: brawo Polacy za leniwość przy wyborach.
Brawo za lekceważenie i obrażanie starszych którzy się nie lenili w wyborach i sobie rząd który im daje 15 emerytury wybrali, brawo cwaniacy którzy mieli wywalone na wybory bo kosili hajs i brawo młodzi którzy woleli bawić się niż myśleć.
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
I najgorsze jest to, że ludzie to łykają, łykają bez odrobiny refleksji i pozwalają niszczyć kraj w imię widzimisię jakiś kompletnych kretynów z urojeniami i kompleksami.

Brawo Polacy, Wasz kolektywny rozum jest równy intelektowi ziemniaka.

Nie wiem jak można dawać się manipulować takim skończonym debilom.


@Hektorrr: proste - brak odpowiedniego systemu edukacji, więc z pokolenia na pokolenie powstają kolejne ameby "ino dej". Ciekawe jak Polska by wyglądała, gdyby nie Katyń i
  • Odpowiedz
@Hektorrr: Dodaj jeszcze do tego, ze mamy wyżej opodatkowana prace niż kapitał i Meksyk na rynku mieszkaniowym. Starzy ludzie to się chociaż mieszkań czy domów dorobili.
  • Odpowiedz
@Ranger proste - brak odpowiedniego systemu edukacji, więc z pokolenia na pokolenie powstają kolejne ameby "ino dej". Ciekawe jak Polska by wyglądała, gdyby nie Katyń i inne czystki inteligencji

A co gorsza PiS pracuje intensywnie nad tym, aby ten już zły system edukacji uczynić jeszcze gorszym i aby ludzie którzy są głupi (bo słabo wyedukowani) byli jeszcze głupsi ( ͡° ʖ̯ ͡°) A to wszystko oczywiście w otoczce
  • Odpowiedz
@Jarasznikos: Oczywiście, że socjale da się zrobić dużo lepiej. Wystarczyło zamiast 500+ dać ulgę od podatku w takiej wysokości a emerytów zwolnić z podatku dochodowego. Ale wtedy nie widać, że łone dajo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hektorrr: dlatego polecam wyprowadzkę za granicę, wiesz ile daje uczucie, że nie dokładasz się do tego burdelu co miesiąc(jedynie VAT i akcyza jak się przyjedzie w odwiedziny)? Tylko uj mnie strzela, jak obecną władza niszy własny kraj.
  • Odpowiedz
@Hektorrr: a co jest nie tak z podnoszeniem wynagrodzenia minimalnego?
Pokaż tych "niespecjalistów" chociaż 20, bo tak uogólniasz jakby wszyscy byli niespecjalistami, więc na pewno nie będziesz miał problemu ze wskazaniem takich.
Antypolskie to są wyk0pki( ͡° ͜ʖ ͡°)

Brawo Polacy, Wasz kolektywny rozum jest równy intelektowi ziemniaka.Nie wiem jak można dawać się manipulować takim skończonym debilom.

właśnie odkryliśmy twoją manipulację, więc nie dajemy się tak łatwo.
  • Odpowiedz
@audrzej: Nawet nie tyle ulgę podatkową, co ogólnie ulgę z całej " daniny ". Czyli doprowadzić do sytuacji, że ktoś przy odpowiednio dużej ilości dzieci zarabia całą kwotę brutto. Przeciwko temu nie miałbym nic przeciwko.
  • Odpowiedz
@szwedes: Dużo krajów zachodnich ma stosowne regulacje dot najmu mieszkan czy flippingu, buduje mieszkania czynszowe itd żeby jednak te różnice zmniejszyć. U nas się działa wręcz przeciwnie. Osobiście nie dziwie się, ze ludziom nie chce się pracować, jeśli pracujesz i jesteś nadal biedny i nie masz na skromny dach nad głowa to jaki w tym sens? Chociaż akurat mamy najniższe bezrobocie od lat.
  • Odpowiedz
@Akszlip: No nie twierdze że to co piszesz ma sens, ale tu akurat nikt tego nie zmieni. Akurat jedyny PiS coś robił żeby rozbijać układy z przejmowaniem mieszkań w Warszawie, oczywiście była to kropla w morzu potrzeb, ale inne partie może poza Razem raczej w drugą stronę będą ciągnąć
  • Odpowiedz