Wpis z mikrobloga

Mirasy,pieniadze do zrobienia
Zim- Izraelska firma zajmujaca sie miedzynarodowym dostarczaniem ładunków

Smialo Long bez zastanowienia
Zobaczcie co sie dzisiaj dzialo na rynku a to pozostalo niewzruszone,czemu?bo to juz dostalo takie lanie,ze teraz tylko
czeka na jakakolwiek dobra informacje,a to moze byc cokolwiek.Poziom 33.50 jest najistotniejszy,bo wlasnie sie na nim utrzymuje,przygorowuje sie do wystrzalu

Gwarantuje,ze nic.wam nie grozi!!!
Obserwowac,koniecznie lewel 33.50 jak to przekroczy to zamykacie z delikatna strata,tyle co nic.Takze bilans strat do zskow jest genialny
Smialo Long
#gielda #inwestycje #inwestowanie #ekonomia #gospodarka #pieniadze
  • 12
@tomkom: szalu nie ma.z fundamentami,bo transport towarow droga morska na pewno sie skurczy,bo nie.ma takiego,zbytu na towary

Tu generalnie chodzi o wybicie po tak duzym spadku,a jak ma to nastąpić to wlasnie od tego miejsca,dobra opcja,gdyz jak przekroczy 33 to od razu,zamykasz,bo wiesz ze jednak będądalsze spadki,choc o niez az trudno,bo taki jest oversold
Stad uwazam,ze bedzie wybicie na tej pozycji,nikt nie mowi,zeby ja trzymac,szybkie otwacie i zamkniecie pozycji,bez kiszenia w
@mamnatopapiery:
Ty gamoniu,jak.szukasz poklasku to won na patotagi,tyu patogale czy inne odmozdzacze

I mnie gnoju nie pomawiaj,bo absolutnie nie wprowadzam nikogo w błąd
Dziele sie wiedza i ciekawymi pozycjami
Znajdz mi pozycje ktora polecilem i ktos na tym fatalnie skonczyl.Nie znajdziesz,wiesz czemu? bo taka nie istnieje,a ja postow nie kasuje
Teraz to mnie zagotowales,poczytaj o czym pisze a nie pier...lisz głupoty
@tomkom:
Banan mnie nie obchodzi
Dawno temu pisalem,ze to absurd w to inwestowac w takim czasie,bo mamy wojne za granicą,a poza tym jestesmy uzaleznieni od zachodu,jestesmy ich magazyenem produkcyjnym,takze jak tam gospodarki,zamieraja to u nas nie bedzie co zbierać,bo kto wyprodujuje w Polsce np.kokpit do Porshe,jak nie bedzie na to zbytu

Jestem na Amerykanskim rynku i nigdzie sie nie wybieram
@mamnatopapiery:
Szkoda,ze nie szanijsz za wybijanie z glowy ludziom btc odbpol roku,czy zeby nie wchodzili,w spolki,technoloficzne,cokolwiek...
Ale sznujesz za styl pisania,jestes zalosny typie
Napisales to tylko po to,zeby,sie doje..cos Cie ewidentnie boli,pewnie nawet nie masz pojecia ona czym my tu wypisujemy albo chcialbys w tym uczestniczyc,tylko kieszenie puste,szkoda mi Cie i znambtakich jak Ty