Wpis z mikrobloga

#bieganie #biegiultra

Czy to aby nie za pozno, zeby sie wstrzelic w koniunkture biegow ultra, z taka (dosc) dyskusyjna pozycja?

UMYSŁ ULTRASA - HISTORIE POLSKICH BIEGACZY ULTRADYSTANSÓW

Już 15 września 2022 roku ukaże się JEDYNA I NAJLEPSZA na polskim rynku książka, w której pionierzy biegów ultramaratońskich opowiadają o swoich początkach w bieganiu, trudach i radościach wynikających z pokonywania nie tylko tras biegowych, ale przede wszystkim własnych słabości i przesuwania granic wytrzymałości.

Swoje historie opowiadają:


I tu lista kompletnie nieznanych mi nazwisk, jak rowniez nazwisko autora, ktorego tez kompletnie nie kojarze.

https://kwadraciaki.pl/pl/p/UMYSL-ULTRASA-historie-polskich-biegaczy-ultradystansow/338
Pobierz
źródło: comment_1663084897H3kjmgZKpqkAdfz9UkLFEB.jpg
  • 7
@PurpleHaze: o Lasotach coś słyszałam (Spartathlon, czy coś koło tego); Mirek Wira był gościem podcastu BHU wiec kojarzę (ciekawy gość, warto posłuchać w sumie) - pozostałych niekoniecznie kojarzę. Pionierzy może sugerować, ze robili to „zanim było modne”, więc ich nie znamy, bo dawno, nie prawda i w czasach kiedy to było jeszce bardziej #!$%@? w odbiorze społecznym :D

Wydaje mi się że „najlepsza” jako „jedyna w Polsce” to #!$%@? marketing, idąc
@kimunyest95: ja się na żadnej nie zawiodłam, bo się w większości spodziewam, ze będą słabe. Ale dostaje czasem na różne okazje to równie dobrze mogę przeczytać i mieć zdanie, i większość tego co wymieniają jako najlepsze książki o bieganiu mam za sobą i w sumie ciagle są lepsze od Coelho, chociaż teksty gościa od urodzonych biegaczy są momentami podobnego formatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)