Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem co jest ze mną nie tak. Mam 23 lata, nigdy nie bylem w zwiazku. Wygladam w miare dobrze, wspolzylem z kilkoma fajnymi dziewczynami, ale do zadnej z nich nie czulem czegos wiecej. Za to dzisiaj odpuliła mnie juz chyba piąta laska, na ktorej mi na prawde zalezalo, i mialem nadzieję ze cos z tego bedzie. Mam wrażenie, ze im bardziej mi zalezy tym mniejsze mam szanse. A najgorsze jest to, ze wiekszosc znajomych jest w zwiazkach, ja mam prace z domu i coraz mniej kontakow z ludzmi.
Dobija mnie to, ze poza rodzicami na codzien, i znajomymi raz w tygodniu w weekend nie mam sie do kogo odezwac. Chodzę jeszcze na silownie, od pazdziernika na kurs jezykowy (specjalnie tylko po to, zeby wyjsc do ludzi), ale jestem totalnym przeciwienstwem dynamiczniaka, nie potrafie rozmaiwac z obcymi ludzmi. Niejednokrotnie usmiechala sie do mnie jakas laska w klubie na parkiecie, a ja spuszczalem wzrok, albo odrazu uciekalem xD no chyba ze akurat bylem pijany na tyle, zeby nie czuc tej zenady.
Tesknie za czasami liceum...
Mam nadzieję, ze chociaz ktos przeczytal ten wysryw do konca.
I jeszcze jedno, jak we mnie podkochiwala sie kolezanka bez wzajemności, to ja czulem sie potwornie zle z tym, ze ktos przeze mnie cierpi. Za to ja dzisiaj w odpowiedzi na moje wyznanie co czuję dostalem w zamian odpowiedz "3maj sie". Dlaczego loszki są tak pozbawione empatii.
#zwiazki #tinder #badoo #depresja #samotnosc #pua #przemyslenia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #631f98c0a08746cacf448311
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: bo loszki odczuwaja niechęć do slabego emocjonalnie samca, tyle teraz słychać ze mezczyzna moze plakac mowic o swoich problemach. Ale co z tego skoro w glowach dziewczyny taki facet bedzie zakwalifikowany jako ten slaby? I automatycznie bedzie mial blokade na dobranie sie do jej majtek. Jak se chcesz poplakac to wyplacz sie przy matce czy kumplach przy piwie, ale nie przy samicach, na ktore patrzysz seksualnie.
@Felixu: Sprowadzanie wszystkiego do czystego popędu seksualnego to mega toksyczne podejście. Nie chodzi mi o to, że przy nowo poznanej lasce chłop ma odrazu pokazywać swoje słabe strony, ale może być sobą, o ile cokolwiek sobą reprezentuje.

A Ty Mirku głowa do góry, jeszcze trafisz na tą swoją C:
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja #!$%@? przez całe życie odrzucałem loszki, bo nie były w moim typie. Byłem/jestem nieśmiały, więc to może również z tego powodu. Stare chińskie powiedzenie się sprawdziło, czyli "kto wybrzydza ten nie rucha". Teraz te loszki są już w długoletnich związkach, a ja sam jak palec.
@AnonimoweMirkoWyznania: Pracuj nad sobą, pewnie to dość słaba rada i słyszałeś ja. Jeżeli chcesz zachowywać się inaczej w jakichś sytuacjach próbuj to zmienić. Małe kroki, zacznij od małych rzeczy idk. powiedzenie kelnerce w kawiarni, że ma fajny tatuaż albo adekwatnie do jakichś zmian zachowań. A ze związkami wszystko jest indywidualne, ciężko dać komuś radę w internecie, bo każdy musi dojść do tego samemu w jakiejś części. Niektórzy poznają swoją miłość w