Wpis z mikrobloga

Wracam do wota po chyba 7-8 latach. W jaką linie warto obecnie iść?
Z wymagań to ciężko powiedzieć, ale może coś mobilnego z dobrym działem?
Chce też zrobić hellcata bo dobrze mi się nim grało kiedyś, chyba, że wyszła w tym czasie podobna ale lepsza alternatywa?
#wot
  • 14
Wracam do wota po chyba 7-8 latach.


@kerri: Zmieniło się od tego czasu wszystko. Natomiast niezmienna prawda jest taka, że jedni wolą pokampić na 6, inni uwielbiają szybkie 8, jeszcze inni medy na 10, a ci ostatni wolą w dupe. #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nikt ci nie powie co będzie fajne, a co nie. Są w necie różne rankingi linii czy czołgów i jedyne co się
@kerri: Nie słuchaj @Placek_po_wegiersku, arty są dla ludzi ułomnych i nie warto w ogóle ich brać pod uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do wyboru linii z miarę mobilnymi czołgami z dobrym działem, zacznij obojętnie którąś z tych: is7/277, 60tp, stII. Hellcata możesz sobie odświeżyć, ale po nerfie to jest nie to samo co kiedyś. Ogólnie polecam na początek ciężkie, bo swoje odbijesz i nastrzelasz, a
@romek898: Pytam bo balans gry nigdy nie jest idealny + dochodzą subiektywne odczucia z gry, co jest przyjemne do grania a co nie. Co do expienia to rzeczywiście leci ładnie, siadła dobra bitwa to z jakimiś bonusami prawie 6k expa na 3 tierze czyli cały 4 tier zbadany. Tylko kredytów brak żeby kupi xD
Tanki chciałbym odpuścić, nie lubie jak coś się wlecze 20km/h.
ułomni są tylko ci którzy dają się trafić


@Placek_po_wegiersku: Zawsze to sobie powtarzam na koniec bitwy jak zdejmuję jakiegoś kwadratowego ułomka z krzaków na strzała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tanki chciałbym odpuścić, nie lubie jak coś się wlecze 20km/h.


@kerri: Możesz spróbować robić medy, ale z nimi problem jest taki, że zazwyczaj nie mają pancerza, a wtedy musisz mieć bardzo dużą znajomość gry, np. jak działa
@romek898: Jak grałem kiedyś to najlepsze wyniki kręciłem hellcatem właśnie więc wydaje mi się, że wiem o co chodzi. Spróbuje pójść właśnie w jakieś medy, ale pamiętam, że zawsze kiepsko się je expiło, dużo gorzej niż ciężkie czy tdki.