Wpis z mikrobloga

Hej, moglibyście nakierować, ile i jak trzeba by zainwestować aby móc mieć pasywny dochód pozwalający na opłacenie chociaż pokoju w Tajlandii czy innym Bali.

Odkładam na kawalerkę ale ten kraj coraz mocniej mnie dołuje. Tam mając dach nad głową, moze udałoby się ogarnąć jakąś pracę w roli nauczycie angielskiego albo, aby mieć co do garnka włożyć.

#polska
#emigracja #praca #pracbaza #pytanie #tajlandia #korpo #korposwiat #podroze #podrozezwykopem #odzczedzanie #finanse #gielda #kryptowaluty
  • 12
@drzewostan: Pokój w hotelu w dobrej miejscowości w Tajlandii na miesiąc dasz radę wynająć za około 500-600 zł na miesiąc mniejwięcej 5500 bht. Jeść lepiej na mieście bo taniej. Myślę że tak 3-4k PLN na miesiąc i możesz żyć na w miarę dobrym poziomie. Oczywiście też zależy gdzie, miasta turystyczne są naturalnie droższe ale większy wybór hoteli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Inna sprawa to wiza, polecam najpierw
@John-Deere: na początku było ponad 1400% apr, do tego można było robić autoreinvest nagród, co dawało apy ponad 12 000% :DD. Ja myślałem, że max 2msc to się utrzyma zanim cena walnie poniżej 1 USD, a tu nadal śmiga. Tak czy siak uważam, że w końcu cena się załamie, ale co nadrukuje atomów to nasze